Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel és jó angol...

Érettségivel és jó angol nyelvtudással mihhez kezdjek?

Figyelt kérdés

Eredetileg egyetemre felvételiztem, de most a májusi felsőfokú nyelvvizsgában a hallást nagyon elcsesztem és valószínűleg nem fog sikerülni a nyelvvizsga. Viszont enélkül nagyon nehezen lesz meg a pontszám, így kellene egy B terv is.

22 éves vagyok, tehát már nem ülök vissza az iskolapadba. Max otthon tanulok meg dolgokat.


2018. máj. 5. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit csináltál eddig? Én egy évvel fiatalabb vagyok és most diplomázok (remélhetőleg). Ha a nyelvvizsga nem lett meg akkor kételkedek abban a nyelvtudásban is. Nulla képzettséggel szar az élet azt lehet tudni előre valamihez érteni kell még mindig nem túl késő elcseszel még három-négy évet akkor már viszont az lesz. Rengetegem vannak érettségivel és valamennyi angotludással ez semmi sajnos a mai világban két diplomával és nyelvtudással is szenvednek sokan munkakeresés terén.
2018. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az írás része biztos megvan, a beszédkészség az, ami nagyon necces.

eddig kitanultam egy olyan szakmát, amiben kb egy percet nem fogok dolgozni.

szerintem otthon fogok nekiállni megtanulni programozni

2018. máj. 5. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Csinálj meg egy középfokú nyelvizsgát, de sürgősen! Az bármikor jól jöhet. Középfokúval már tudsz jelenkezni más helykre is.

Az minden bizonnyal könnyebb lesz.


Egy évet tudsz halasztani?

2018. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!