Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 55 éves vagyok, kőműves...

55 éves vagyok, kőműves szakmával, s szeretnék Kanadában új életet kezdeni. Kihez kell fordulnom kivándorlás címén, s van-e esélyem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 12:00
 1/3 anonim válasza:
nem akarlak elkeseríteni de nincs sok esélyed mivel kanada már nagyon óckodik a bevándorlóktól köztük a magyarországiaktól is nem tudom emlékszel e mikor kiment az a sok cigánx oda...ezek után sejtheted hogy miért...
2010. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A korod miatt sem vagy jó helyzetben..A legtöbb országban 55 évesen nem nagyon fognak alkalmazni,hiszen ahogy itt is,ott kint is "öreg vagy"..Nem beszélve arról,hogy kint nincs semmi referenciád,nem tudnak leellenőrizni ,hogy eddig hol dolgoztál ,és hogyan..te evvel már nagyon elkéstél..
2010. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még valamit! A nyelvet tudod jól? mert nyelvtudás nélkül szintén esélytelen..itt nem alap nyelvtudás,hanem társalgásszintű nyelvtudás kell...
2010. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!