Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkaügyi központnak az...

A munkaügyi központnak az miért jó hogy ha valaki elvégez náluk egy tanfolyamot akkor csak 180 nap mulva engedik meg hogy az illetö kitanuljon egy másik szakmát is? Igy hogy legyen az embernek munkája?

Figyelt kérdés
Ha most azzal a szakmával amit elvégez keres munkát de az istenért se talál akkor miért hagyják magára az embert a szarban??? Mire jó ez a brutális korlátozás?? Miért fáj az nekik ha a munkanélküli azonnal kitanul egy másik szakmát is?? Nehogy el birjon helyezkedni?? Nem értem én ezt a logikát.

2018. máj. 9. 20:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
180 nap? Én úgy tudtam addig nem mehetek ahány hónapos volt a tanfolyam. Ha pl 8 hónapos akkor 8 hónap múlva mehet újra.
2018. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Miért tanulsz olyat amivel nem tudsz elhelyezkedni...?

Ahelyett hogy ilyen helyeken vergődnél, tanulnál.normális suliban...

2018. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát 180 nap az 6 honap, én egy 6 honapos képzésen voltam szoval lehet ugy van ahogy te irod elsö. Nekem csak ennyit mondtak 180 nap majdnem elájultam.
2018. máj. 9. 20:54
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó hidd el a normális suliban se tanítanak többet, most tanulok munkaügyi által és ismerősöm rendes nappalin tanulja ugyanazt, én többet tudok mint ö, én szoktam segíteni neki ha elakad a a feladatban. Persze jól meg kell választani, meg érettségire épülőre kell menni, ott még a közösség is normális.
2018. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
de a normális tanfolyamok azok sok pénzbe kerülnek, több százezer forintba, utána néztem.
2018. máj. 9. 20:55
 6/19 anonim ***** válasza:
Előtte is érdeklődhettél volna, nem adtak tájékoztatást hogy mire számíts utána?
2018. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Tavaly is vergődött már.... ennyire.balfék legyen valaki.... komolyan, ezért tart ott az ország ahol..... az ilyenek m8att...
2018. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Évekkel ezelőtt is fél év volt a várakozási idő egy tanfolyam elvégzését követően, szal ne sírjál. Egy csoporttársam azon nyomban indulni akart egy a tanfolyamra épülő másikon, nem engedték, mondták neki, nem szégyenli már magát, meddig akar még a munkaügyibe dekkolni, tán el kéne menni dolgozni már.
2018. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem találsz munkát ? na ne viccelj már, töltsd fél évig hasznosan az idődet, adnak neked közmunkát, jelentkezz, utána elmehetsz tanfolyamra megint.
2018. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%

"miért hagyják magára az embert a szarban"


Miért kellene másnak okosnak lennie helyetted?


"de a normális tanfolyamok azok sok pénzbe kerülnek, több százezer forintba, utána néztem."


Na ne mondd, szerinted ki fog ingyen dolgozni?


Mondjuk talán ne azt várd el, hogy mások tartsanak el a közösből.

2018. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!