Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkaügyi központnak az...

A munkaügyi központnak az miért jó hogy ha valaki elvégez náluk egy tanfolyamot akkor csak 180 nap mulva engedik meg hogy az illetö kitanuljon egy másik szakmát is? Igy hogy legyen az embernek munkája?

Figyelt kérdés
Ha most azzal a szakmával amit elvégez keres munkát de az istenért se talál akkor miért hagyják magára az embert a szarban??? Mire jó ez a brutális korlátozás?? Miért fáj az nekik ha a munkanélküli azonnal kitanul egy másik szakmát is?? Nehogy el birjon helyezkedni?? Nem értem én ezt a logikát.

2018. máj. 9. 20:45
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
KÖZMUNKA???? Odáig biztos nem süllyedek a 8 osztályosok közé.
2018. máj. 9. 22:42
 12/19 anonim ***** válasza:
42%

Nem úgy látom, mint akinek bármi alapja is van lenézni akár a 8 osztályt végzetteket is. Se értelmileg, se emberileg nem értem, hogy mi alapján gondolod úgy, hogy van rá alapod.


Sőt, a hozzászólásaid alapján inkább határozottan nincs rá semmilyen irányból alapod...

2018. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Az államnak jó, addig nem szerepel az álláskeresők között statisztikailag.
2018. máj. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

"Odáig biztos nem süllyedek a 8 osztályosok közé."


Te már alatta vagy...

Ők dolgoznak, te nem. Ők fizetést kapnak, te meg háborogsz, hogy nem kapsz újabb támogatást...

2018. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%

"KÖZMUNKA???? Odáig biztos nem süllyedek a 8 osztályosok közé."


Nem csak 8 osztállyal lehet valaki közmunkás, sok helyen irodákban is lehet dolgozni közmunkában, ott elvárás a szakképzettség.

2018. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%

"KÖZMUNKA???? Odáig biztos nem süllyedek a 8 osztályosok közé."


Na, ez a baj, hogy így lenézik a közmunkásokat, pedig nagyon sok érettségizett, több szakmával rendelkező, sőt diplomás is dolgozik közfoglalkoztatott szerződéssel - nem tudhatod, hogy mit hoz számodra is a jövő...!


Milyen tanfolyamot végeztél el kedves kérdező, amivel ilyen jól nem tudtál elhelyezkedni???


Örülj neki, hogy egyáltalán letámogattak egyszer is - más meg be sem tud kerülni, de ahogy látom nem is sokat veszített vele....


Egyébként a munkaügyinek nem érdeke az, hogy te el tudjál helyezkedni, mert ha nem lenne munkanélküli nekik nem lenne "munkájuk"....

2018. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
de elment már teljesen az életkedvem. semmihez nincs kedvem meg energiám nemcsak dolgozni nincs energiám hanem máshoz se. belefáradtam már az életbe, elfáradtam. jobb lenne nem élni komolyan mondom akkora egy szar ez az egész nem értem mások mit szeretnek benne.
2018. máj. 11. 15:19
 18/19 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező nem a közmunkán levőket kell lenézned, hanem a hozzád hasonló lusta embereket!
2018. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos az eredetileg felvetett kérdésre válaszolni nem tudok. Mivel egy hasonló tanfolyamra járok pillanatnyilag valószínűleg heteken belül ilyen helyzet vár rám is. Ne érezd magad egyedül a problémáddal. Felvetődött, hogy miért mentél erre a tanfolyamra. (Mire is?) Nekem azért vannak feltételezéseim :) Hogy legyen a nullánál (vagy az FHT 22800 forintos összegénél) nagyobb havi bevételed, emberek közt legyél, gyúljon a reménynek egy halovány szikrája... Milyen volt a felvételi a tanfolyamra? Érdekelt valakit, hogy a személyiséged, előéleted alapján mire volnál leginkább alkalmas? Gondolom volt mentorálás. Miben merült ki? Igaza lehet annak, aki szerint nem érdek a hivatalban, hogy (el)foggyanak az "álláskeresők", hiszen mi vagyunk ott a "munkadarab" :) Fel a fejjel, lesz ez még így sem.
2018. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!