Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő mérnököknél mennyir...

Pályakezdő mérnököknél mennyire gyakori, hogy a 3 hónap próbaidő alatt kirúgják?

Figyelt kérdés
Interjúk során kiválasztásra kerül az új mérnök. Akit felvesznek, az maradni szokott, vagy előfordul az, hogy valakit elküldenek hamar, mert mégsem hozza azt a színvonalat, mint amilyennek tűnt?

2018. máj. 9. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Multinál nem tapasztaltam, kisebb cégeknél igen.
2018. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Multinál ha már felvettek, akkor valszeg nem küldik el próbaidő alatt, ahhoz már durvát kell csinálni.
2018. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kis cégeknél előfordul, multikról nincs tapasztalatom.
2018. máj. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" előfordul az, hogy valakit elküldenek hamar, mert mégsem hozza azt a színvonalat, mint amilyennek tűnt?"


Persze, aki nem megfelelő azt biztosan kirúgják még a próbdaidő alatt.

2018. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Én hallottam olyan cégről (multi), ahol gyakran eljátsszák ezt, de szerintem nem jellemző. Egy multinál nagyon macerás kirúgni valakit (simán lehet egy év is akár onnantól kezdve, hogy elkezdenek noszogatni, ha valamit nem jól csinálsz)
2018. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!