Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A rendőröknek tényleg megmondj...

A rendőröknek tényleg megmondják hogy hol szolgáljanak?

Figyelt kérdés
Lehet rossz topicba tettem ezért bocsánat:) és lehet hogy hülye kérdés, de azt hallottam, hogyha felveszik valahova őket akkor kijelölnek nekik egy települést és ott kell szolgálniuk. Ezennyire igaz? Ha igaz akkor ebbe van az embernek beleszólása? Előre is köszönöm a válasszokat:)

2018. máj. 11. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit hittel, majd az egyszeri talpas donti el hogy valami jobb keruletben vagy faluban akar-e jaror lenni, vagy a putritelepen?
2018. máj. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az u.n. fegyveres testületek tagjai részére nem igazán van más lehetőség, mint végrehajtja a parancsot.

Az biztos, hogy ott is végig kell menni a ranglétrán, és majd ha megfelelően teljesít, akkor kerülhet egyre jobb és jobb helyekre.

Mert mit gondoltál?

2018. máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ezt a családos emberek hogy oldják meg? Meddig tartózkodnak egy ilyen településen? Jó azt gondoltam, hogy ha elküldenek valahova akkor teljesíteni kell,de mennyi időre vagyok ott?
2018. máj. 11. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért szerintem egy rendőrt nem küldenek olyan messzire az állandó lakhelytől, hogy ne tudna naponta hazajárni. Ha pedig már tiszti rangban, valami vezetői beosztásban, akkor az már hivatalos áthelyezés, kinevezés, amit vagy elvállal, (jó pénzért) és akkor megy a család is, vagy nem kerül magasabb beosztásba. Régen ilyen esetekben kapták a szolgálati lakást is.
2018. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!