Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetséges ilyen módon gyakorl...

Lehetséges ilyen módon gyakorlatot/ tapasztalatot szerezni?

Figyelt kérdés

Szakmám még nincs. Jelenleg pénzügyi-számviteli ügyintézőnek tanulok és ezután a mérlegképes könyvelőit is szeretném megcsinálni. Jó lenne ilyen téren gyakorlatot szerezni. Nem kimondottan állást szeretnék hanem csak heti néhány alkalommal eljárni egy irodába és segíteni valamit akár aprópénzért vagy ingyen is. Csak azért szeretném, hogy a későbbi állás keresésnél rendelkezzek kellő szakmai tapasztalattal illetve legyen mit beleírnom az önéletrajzomba.


Nézegettem álláshirdetéseket de ilyen téren minden helyre csak több éves tapasztalattal rendelkezőket keresnek, gyakorlati lehetőséget pedig nem találtam. :/


A suli ahol tanulok nem tud segíteni ebben, és ismerősöm sincs akihez eltudnék járni dolgozni.


Most mit csináljak? Érdeklődjek néhány könyvelő irodánál, hogy nem-e foglalkoztatnának? Esetleg miután megszereztem a szakmát az után próbáljak meg érvényesülni?


Előre is köszönöm a tanácsokat/ válaszokat! :)


20/L



2018. máj. 13. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Diákmunka
2018. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!