Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt akit nem vettek fel...

Volt akit nem vettek fel valamiért felszolgálónak oda ahova jelentkezett? Miért nem vettek fel?

Figyelt kérdés

Nem ez a végzetségem de jelentkeztem felszolgálónak egy kávézóba.

Érettségizni jövőre fogok, esti iskolába járok jelenleg. Egy évet csúsztam mert kint voltam egy rokonomnál Franciaországban.

Nyelvtudásom nincsen, németet tanultam sokáig de már két éve nem tanulom és semmi nem maradt meg. Az angol tanulást idén kezdtem el.

Kicsit bizonytalan vagyok hogy fog menni, de mindenképp meg szeretném próbálni hátha felvesznek.


Egy ismerősöm dolgozik ebben a kávézóban és ő mondta keresnek embereket, de nem igazán jelentkeztek még. Csütörtökön fogok bemenni a helyre ahol ott lesz a főnök is, és kipróbálhatom mit kéne csinálni. Ha tetszik azt mondta jövő héten kezdhetek is.

Nincs tapasztalatom ilyen munka terén.


Milyen ruhában menjek szerintetek?

Van így esélyem a munkára?

Kb mennyi ideig tolerálják ha nem megy minden olyan gyorsan és pontosan?


18L



2018. máj. 14. 20:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!