Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lidlben/aldiban nagy a fluktuá...

Lidlben/aldiban nagy a fluktuáció? Nehéz bekerülni/bent maradni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én miután elvégeztem egy eladóit , két éven keresztül próbálkoztam mindkettőnél. Az aldi még-csak lesem reagálta, a lidl néha, ha olyan kedvük volt, egyszer hívtak interjúra, 1 héten belül választ ígértek, nem kerestek.
2018. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Konkrétan ma voltam tesztíráson Lidlben. Bekerülni közepesen nehéz, viszont a boltvezető elmondása szerint most keresnek az összes üzletükbe embert - de nem azért, mert mindenki nyargal elfele tőlük, hanem mert akkora fejlődésen mentek keresztül, hogy muszáj bővíteniük a csapatot. Azt is mondta, hogy az elmúlt másfél évben senki nem ment el tőlük, ami részemről teljesen hihetőnek tűnik, ugyanis akárhányszor megyek be, ugyanazokat az arcokat látom. Olvasok itt egyébként elég negatív tapasztalatokat is róluk, szóval ezt vedd úgy, hogy üzletenként eltérhet a szituáció.


Az Aldival nincs tapasztalatom, de állítólag rettentő nehéz bekerülni oda.

2018. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak saját tapasztalat: 2 éve költöztem az új lakásomba, a közelben van egy Lidl. A legtöbb eladó már arcról ismerős, szóval nekem úgy tűnik nincs nagy fluktuáció. Aldi is van a közelben, ott viszont mindig más embereket látok. Persze ez alapján butaság lenne messzemenő következtetéseket levonni, mert max. erre a két boltra igaz :D
2018. máj. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!