Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a belföldi fizetés a...

Mennyi a belföldi fizetés a Waberer'snél?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok a céggel és a belföldi fuvarozással?

Előre köszönöm!



2018. máj. 21. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azetz az hogy waberers eléggé tag fogalom még belföldön is.... melyik részleg, milyen.munkaren stb stb....
2018. máj. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
pl.: [link] Még annyira nem vagyok mindennel tisztába, mert csak pár év múlva terveztem a dolgot. De addig is szeretnék mindennek utánajárni. Szóval először csak belföldön (Mo. bármely pontján) és ponyvás szerelvénnyel.
2018. máj. 24. 18:35
 3/13 anonim válasza:

Ha jól tudom, kétféle lehetőség van. A hetelős és a napi bejárós. Kb 270e ft körül.

Amúgy sokáig nem tudtam miért köpködnek erre a cégre...

Hétvégi napidíjad 8€ azaz NYOLC euró :'D

Egy tál étel autohofban 13€

Szoval annyi pénzért hajtasz 4-5 hétig amennyit egy belföldi pilóta keres. És ő otthon van minden nap stb

A legvégső esetben válaszd őket

2018. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

En a szemerey-nel vagyok... azz már az is csak wabi...

En is ugy voltam vele barhova, csak oda nem ami wabi...

Aztan erdekes tok jo, es kenyelmes munka...

Naponta hazajarok, munkaido alig van 10 ora.... 13 rugót keresek napinta, 23 munkanap meg van.... ebben a honapban 24 lesz... ki lehet szamolni mennyi lesz a lové...

Hútős vagyok, kötögetni nem kell, ponyvazni nem kell, meghuzom az autót es megyek isten hírével....

Nyugdijas munka...

2018. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez komoly??

Ennyi pénzért ki vállal ilyet? :SS

Jó tudom, akinek kifejezetten tetszik, vagy szereti csinálni... De akkoris. Ha megfizetik hogy sose vagyok otthon, vagy egésznap úton vagyok, akkor okés. De ez röhej.

2018. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti választ csak most nézem. 10 órára napi 13 ezer forint?

1300 forintos órabér?

Tényleg őszintén nem belekötni akarok. de manapság segédmunkásnak nem megy el senki mondjuk 1000 forintos órabér alatt. Egy jó szakmunkás szaki 2-3000 forint alatt nem kezd el dolgozni.

Persze lehet nézni azt is hogy kényelmes, egyhelyben ülni. De hát... kinek mi.

2018. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mindenbe bele lehet kötni... hazaállos vagyok.... kenyelmesen fel kelek ha nappalis vagyok, kicsattogok az autohoz, es elindulok...

Nekem tökéletesen megfelel...!!!


En nemzetközizni nem vagyok hajlandó, csak akkor, ha 1 milliót kezbe megkapom, es hetfő 10 utan indulok, es pentek legkesöbb 16:00-ra itt vagyok a lakasban.....

😂

2018. máj. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Hehehee

"kényelmes egyhelyben ülni..."

Te nem vagy tisztában a dolgokkal :D

Nyergessel tolass már be a Tűzoltó utcába 300 méteren keresztül. Mindkét oldalon parkoló autók, 2-2cm oldaltávval.


Vagy csak szimplán vegyen ki kontrollra a BAG-os :)))

2018. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Olvastam még a Gartner KG-ról is. Talán kicsit jobb vélemények voltak. Ha valakinek van tapasztalata ezzel a céggel kapcsolatban, akkor szintén megköszönném (ennél a cégnél is a belföldi meló). Köszi előre!
2018. máj. 25. 20:06
 10/13 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mindenkinek.
2018. máj. 25. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!