Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy zajlik a McDonald'sban a...

Hogy zajlik a McDonald'sban a személyes elbeszélgetés?

Figyelt kérdés
Holnap megyek és kicsit félek, hogy miket fognak kérdezni. Egyszerre csak egy ember van bent?
2018. máj. 21. 16:09
 1/6 anonim válasza:

Én Kanizsán dolgozok. Nyugi nem kell félni. Van amikor egy ember van amikor több.Mikor hogy.

Elmondják h ez egy álló munka, adnak pólót, cipőt, nadrágot, sapkát és kötényt vehetsz fel az akasztóról.Fekete zoknit neked kell venned és csak abban dolgozhatsz. Később kettő lesz a nadrágból és a pólóból.

Megkérdezik h hány éves vagy. Ha 17 alatt akkor 45 perces a kajaszüneted, ha a felett akkor csak 20 perces.

Azt kérdezik meg h:

Hány éves vagy

hol laksz

szeretnél -e később külföldön dolgozni -válaszold h még nem gondolkozol ennyire előre.

( én azt válaszoltam h nem)


milyen nyelvet tudsz a magyaron kívűl - nem baj ha nem tudsz mást-- válaszold h hát alapfokon megy. ha jól megy akkor az előny.


hol tanultál, tanulsz-e még valahol valamit.


Nagyon változékony az időbeosztás!!!Erre tudsz alkalmazkodni vagy sem.

Busszal kell utaznod vagy van autótok vagy gyalog stb.


iDŐBEOSZTÁSOK PL:

hétfő 06-14

kedd 12-20

szerda pihi

csütörtök 10-18

péntek pihi

szombat 16-24

vasárnap 11-19


szóval van h hétvégén is dolgozni kell.


kb ennyi

2018. máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Meg szokták kérdezni kapásból hány mekis terméket tudsz felsorolni és hogy melyik a kedvenced és miért?

Mit gondolsz kik a Meki konkurensei és miért? Miben jobb és miben rosszabb náluk a Meki?

Hogy kezelnél egy részeg kötekedő vevőt?

Korábbi munkahelyeiden hogy jöttél ki a főnökkel, a munkatársakkal és az ügyfelekkel? Ha konfliktus merült fel, hogy tudtad kezelni? Mindig kiállsz a saját véleményed mellett vagy hajlandó vagy kompromisszumot kötni? Mitől függ hogy mikor?

Miért pont itt akarsz dolgozni? Csak ideiglenes munkának tekintsd, vagy idővel szeretnél horizontálisan vagy vertikálisan előrelépni?

Mik az erősségeid és a gyengéid?

2018. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam.
2018. máj. 21. 19:02
 4/6 anonim válasza:
100%
DEHOGY! ÉN EGY TERMÉKET SEM TUDTAM! AMIT ÍRTAM CSAK ANNYIU LESZ. AZ ELÖTTEM SZÓLÓ BAROMSÁGOKAT ÍRT!
2018. máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Normális Mekikben (értsd Pesten) kérdeznek ilyeneket, amiket írtam. 1-2 Mekis termeket meg bárki tud mondani, pl. BigMac

Azért nem hátrány, ha nem az első munkanapodon kell megtanulni milyen termékek vannak, és tudsz róla hogy néz ki egy menü.

2018. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Pesten is dolgoztam. Ott is ugyanaz volt, mint amit leírtam. Csak jobban tudom ha ott dolgozok.Kanizsa is rendes McDonal's étterem.



Kérdező: Milyen volt?

2018. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!