Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki soha nem fog munkát...

Aki soha nem fog munkát találni mihez kezdjen?

Figyelt kérdés

25 éves fiatalember vagyok, 19 éves koromtól 22 éves koromig, dolgoztam igy ugy diákmunkán, alkalmi munkán, plussz elvégeztem egy kereskedelem és marketing szakon egyetemet.

De semmi munka, évek óta probálkoztam kisebb nagyobb cégeknél, de ha elküldöm az önéletrajzomat, vissza sem jeleznek.

Ismerőseim nincsenek tehát a protekció kizárva, és nincs semmi ötletem hogy mit csináljak.

Ember szeretne dolgozni, de sehova sem veszik fel.

Probálkoztam munkanélküli hivatalnál ott sem csináltak semmit.

És ez ez az unalom megöl. Nincs foglalkozásom, így nagyon nehéz élni, ha ezt életnek lehet nevezeni. Családom nem tud segiteni munkát keresni.

Azt elmondom hogy dolgoztam közmunkán is, gyárban is, rakodó munkásként is. Szinte már mindenfélét csináltam.

De rendes bejelentett munkahely, hogy na most én 6 hónap mulva hitelképes leszek és felveszek kölcsönt a vállalkozásomra, amit majd szeretnék csinálni, nem volt bejelentett munkám.

Semmi ötletem nincs, idő az telik, igy csak depressziós leszek, illetve már vagyok, 2-3év semmittevés után majdhogynem.

Ötletek? 25/F


2018. máj. 22. 18:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
54%
Miért akarsz egyből hitelt is felvenni még mellé?
2018. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 A kérdező kommentje:
Vállalkozásomhoz 5 milliót ha lenne bejelentett munkám.e business vállalkozást csinálnék. .
2018. máj. 22. 18:55
 3/72 anonim ***** válasza:
81%

Fiatal vagy még, arra kellene rágyúrni, hogy kelendőbb legyél. Nyelvek mennyire mennek?

Meg az sem mindegy, hol keresel munkát, melyik megyében, mekkora településen.

2018. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
8%
mindehol felvesznek emberekt, mindenkit, ha te így sem kapsz munkát akkor valami nagy baj van veled
2018. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
40%

Hová valósi vagy? Indulnak képzések a munkaügyiben ,ott ők fizetnek,te tanulsz.Keveset fizet,de lesz +szakmád ,OKJ,semminél sokkal jobb. Kérdezz rá.

2. Viccelsz? Diplomás vagy,nem hiszem ,hogy egy nagy áruház se alkalmaz.


Takarító,árufeltöltés,pénztáros,minden lehetséges szerintem.Vagy az kínos?

Auchan nem kér végzettséget sem hozzá,árufeltöltő is lehetsz 8 általánossal,de neked diplomád van,így nem végezned ezt el?


Persze a fizu kevés,de átmenetileg miért ne?

Ne vedd támadásnak ezt,ez inkább a te érdeked,nekem mindegy dolgozol -e..

2018. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
25%

Írni nem igen tudsz,szerintem a diploma kamu. Vagy az egész fórum. Gondolom eltart valaki,így nem akarsz rendesen nekiállni dolgozni,de sajnáltatod magad.

Kiborulok az ilyenektől...Ha mégis igaz ,akkor egyetértek azzal,hogy változtasd meg a hozzáállásod,javítsd az önéletrajzod,máshogy tálald.

Az nem igaz,hogy semmi munka.

2018. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:

Menés közben okostelorol irni nem könnyű hibátlanul :-)

Senki nem tart el, évek óta nincs bevételem, családommal élek együtt, annyi hogy kaja, meg ezek vannak.

Hol van munka hol nincs, de nekem bejelentett munkák kellennek, a hitel miatt, de volt már olyan, hogy felvettek ugyan, de nem jelentettek be.

Ügyfélkapun néztem és nem voltam bejelentve,.

Cvonline, proffession és a jofoogásos munkák, nem annyira megbízhatóak.

Igy tehát neki álltam cégeket keresni és a saját oldalukon a karrierlehetőségeket megpályázni.

És onnan még nem nagyon jeleztek vissza, és ez sokszor bosszantó.

2018. máj. 22. 19:50
 8/72 anonim ***** válasza:
16%

"Cvonline, proffession és a jofoogásos munkák, nem annyira megbízhatóak."

már hogyne lennének megbízhatóak, midnen munkahelyemet ott találtam én is ismerőseim is, de ha itt nem keresel munkát akkor te szimpllán nem akarsz dolgozni, jó neked otthon hogy eltartanak te meg vakarhatod a valagadat naphosszat

2018. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
3%

Ember, ezt a vállalkozás dolgot komolyan gondolod? :D

Egy normális munkára se vesznek fel, de te már egyből vállalkozást akarsz alapítani. 10bol 9 új vállalkozás becsődöl, és hát a leírtak alapján kétlem, hogy te lennél az 1 a 10ből.

Ha nincs pénzed, nincs munkád és nincs munkatapasztalatod, akkor ne vegyél fel hitelt, mert pár év és az utcán leszel.

2018. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
3%

Persze,aki dolgozni akar nem itt siránkozik.:))


Diplomája van és nem tetszik neki semmi.

Inkább azt mondaná,hogy amire behívják az nem kell neki.

Az is lehet,hogy amit megpályáz ,arra hiába van meg a végzettsége,ha gyakorlata nincs,nagyobb dolgokhoz néha úgy jutsz ,ha megmászod a ranglétrát,ha erre nem vagy hajlandó ,marad a siránkozás.

Van olyan ismerősöm ,aki kasszás volt diplomával ,ma ott (pénztár)vezető. De út vitte odáig ,feljebb méghosszabb út visz.


Nagynéném törölközőt árult a Tescoban anno,hiába van diplomája,ha nincs más etetni kell valamiből a családját,nem otthon meresztette és sírt.


Áruházba is beattad ? Ott tuti felvesznek,azért erőltetem az áruházat,mert ha kereskedelmi végzettséged van tuti valamire

felvesznek,bejelentenek.

Ne magánhoz jelentkezz,az persze,hogy olyan...(tisztelet a kivételnek)

2018. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!