Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egy csomagküldő szolgál...

Milyen egy csomagküldő szolgálatnál sofőr lenni?

Figyelt kérdés
Dpd, GLS meg hasonlókra gondoltam. Mennyire nagy a hajtás, kezdőként milyen fizetés várható még egyéb
2018. máj. 23. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Akik hozzánk járnak futárok, akik csomagot hoznak nekünk, azok közül kb. az összes felmondott eddig 1-2 éven belül egyet leszámítva. Mindenhol ugye egyenruha (van, ahol borzasztó ocsmány is), cipekedni kell télen-nyáron ugyanúgy, sokszor rosszul van címezve a küldemény és sétálhatnak vele 2x a nem épp húsz dekás csomaggal.

A fizetést nem kérdeztem soha tőlük, de aligha vannak agyonfizetve. A borravaló persze nyilván az övék, de az alapfizu aligha magas, nettó 110-130k környékét tippelnék + a borravaló.

2018. máj. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ezt véletlenül nem a sarki kínai étteremből írtad?
2018. máj. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

fizetés gondolom régiónként eltérhet, én nemrég láttam egy csongrád megyei hirdetést, dhl alvállakozójához kerestek csomagfutárt nettó 200ért. nyilván ebből azért vegyünk le, mert élőben mindig kevesebbet mondanak vagy van valami trükk, hogy miért is nem annyi a vége, amennyit írtak.


a hajtás is nyilván változó tud lenni. be vagy osztva egy útvonalra, ha valami véletlen folytán csak 15-20 csomagot kell kivinned, akkor könnyebb dolgod van, de ha 60 címed van, arra is kb. annyi időd van.

visszafelé meg csomagfelvétel.

2018. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm s válaszokat
2018. máj. 23. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!