Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Álom munkahely, gyenge fizetés.

Figyelt kérdés

Na jó nem álom munkahely,de majdnem az. Közel van,tűrhető főnökség,tűrhető kollégák. Segít mindenki amiben tud,bizonyos kereteken belűl.E melett kisebb céges sütizéses bulik (nőnap, István nap György nap, Zsuzsa nap főnökök,karácsony)

Van olyan hét amikor a 40 ott töltött órából 20at csak ülünk. Néha túlórázni is kell. Sofőrként dolgozom ott, nos kezdő voltam megigazítottam egy kaput, kétszer volt kisebb károkozásom autóval,levonták és kész.

Saját autómmal okoztam balesetet,az után is bizalmat kaptam. Persze én egy múlticégtől jöttem ide, ahol megszoktam a rabszolga tempót, szóval dolgoztam keményen.

Mostanában többször utaltak rá, hogy oszlopos tagja vagyok és hosszútávon számítanak rám.

De havi átlag 135 000 viszek haza. Baz megye.

Úgy néz ki c jogsim lesz csak b ugrik. Adósságom 1,3 millió, nincs saját házam sem,32 évesen.



2018. márc. 10. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2018. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Törleszd vissza a stexet , addig ne ugrálj el onnét , a jobb lehet nagy koppanás is .
2018. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha szembejön veled egy jobban fizető állás, azért ne térj ki előle! Nem hiszem, hogy a Zsuzsa nap alapján kéne munkahelyet választani. Vagy kérjél fizetésemelést. Ebből hogy fizetsz törlesztést, ha meg se lehet belőle élni?
2018. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérdés menni vagy maradni, esetleg nemzetközizni.
2018. márc. 10. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:
135 ezerét csak fél hónapot melózol, de bent vagy. Máshol többet keresel, de ott is bent vagy. Nekem egyértelmű.
2018. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!