Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kiemelt fizetés azt jelenti...

A kiemelt fizetés azt jelenti hogy minimálbér + egy marék apró?

Figyelt kérdés

Most voltam állásmegbeszélésen. A hirdetés úgy szólt hogy kiemelt bérezés.

Kiderült, ez azt jelenti kapom a minimálbért (másutt is megkapnám) és erre a cég mert annyira gáláns, rádob még 7.000-et. Bttoban persze.

Ezt jelenti a kiemelt bérezés?


2018. máj. 23. 10:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
attól függ milyen állásról beszélünk, de a te esetedben ezt jelenti
2018. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Ismerősöm röhögve mondta hogy végülis kiemelt. Kiemelten szar.

Igaz.

2018. máj. 23. 10:16
 4/25 anonim ***** válasza:
8%
de azt még mindig nem tudjuk, hogy milyen állás, de biztosan valami betanított munka lehet, tanulj képezd meg és lesz jobb is, nem kell ebbe beletőrödni, vagy keresd a kifogásokat és keress enynit életed végéig
2018. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

És persze azonnal be kéne lépnem igazából azt akarták már aznap menjek vissza dolgozni.

Mert annyira nincs emberük. Hát nem csodálom hogy nincs.

Ennyiért inkább elmegyek feketén takarítani és ennyit akkor is összeszedek és nincs főnököm se.


„ de biztosan valami betanított munka lehet, „

Hát mit gondolsz majd agysebészet. Naná h betanított.


„képezd magad“ és amíg én képezgetem magam addig ki tart el? Te?

Meg aztán a képzés az ingyen van talán? Tavaly végzett tesóm egy szaros OKJ-t 200.000/félév és 50.000 a vizsgadíj. Állása azóta sincs vele(van állása, továbbra is bolti eladó....)

2018. máj. 23. 10:22
 6/25 anonim ***** válasza:
38%
levelezőn szereztem diplomáűt otthon önszorgalomból tanultam meg németül és angolul munka mellett, hát így, de ha neked jó akkor keresd csak a kifogásokat, sok sikert!
2018. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

„levelezőn szereztem diplomát „


És az ingyen volt ugye? Nem több százezer ft/félév ugye nem....


Meg aztán mit szenvedett ismerősöm is a levelezőn a munkahelye miatt.... havi 1x kellett neki menni pént-szombat, szombat eleve nem volt napja, havi 1x péntekre kellett volna elengedni a cégének és minden péntek miatt véres harc folyt, majdnem ráment az állása.

2018. máj. 23. 10:27
 8/25 anonim ***** válasza:
42%
mondom jó kifoás keresést, de akkor legyél elégedett ezzela fizetéssel, még hét ezerrel több is mint a minimál, nem tudom mit hisztizel, örülj neki, jól keresel
2018. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

„e akkor legyél elégedett ezzel a fizetéssel,“



Elvállaltam? Nem.

2018. máj. 23. 10:34
 10/25 anonim ***** válasza:
58%
akkor meg mi a kérdés? ezek szerint mlg ennél is jobban keresel, akkor meg mit hisztizel?
2018. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!