Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákként nyáron munkára csak...

Diákként nyáron munkára csak iskolaszövetkezeteken lehet regisztrálni?

Figyelt kérdés
Ott csakis gyári vagy pakolós munkák vannak, vagy esetleg call-center. Lányként hol lehetne még próbálkozni? Például a spárba vesznek fel csak nyárra?

2018. máj. 25. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Közeledben nincs sehol egy mcdonalds vagy burger king esetleg egy KFC???

Oda mindig keresi a diákmunkásokat.

2018. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Diákszöveten keresztül a legbiztosabb. Ők tartják a hátukat teérted, de a jogaidat is érvényesítik. És nem csak pakolós, meg gyári melók vannak, hanem rengeteg féle diákmeló. Spárral, tescóval, Auchannal is szerződésben vannak, de irodai munka is van náluk bőven. Az más kérdés, hogy nem május végén kellene regisztrálni, mert addigra már kismillióan állnak sorba az utolsó gyári melóért is....
2018. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mivel egyetemista vagyok és vizsgaidőszak van, csak most tudok regisztrálni, 10-én lesz az utolsó vizsgám, azután tudnék kezdeni. Regisztrálva vagyok minimum 4 diákszövetkezetnél, de csak pakolós, gyáris és call center van, esetleg meki. Irodai munkát szeretnék többnyire, vagy pénztárosit, de senkinél nincs ilyesmi.
2018. máj. 25. 14:39
 4/5 anonim válasza:
A pensumnál van tesco és még nagyon hirdetik....
2018. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vállald csak el a pakolós munkát, aztán ha bizonyítasz és bedolgozod magad a szövetkezethez, akkor lesznek idővel jobb ajánlatok is. A diákmunkások többsége sajnos félvállról veszi a munkát: vagy be se megy a megbeszélt időpontra vagy bele...ik az egészbe. Ha te kivétel vagy és jól dolgozol, akkor azt hamar észre fogják venni.
2018. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!