Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova menjek dolgozni külföldön?

Hova menjek dolgozni külföldön?

Figyelt kérdés
Tervezek a párommal külföldön elhelyezkedni, de nem tudom melyik ország/város lenne a legideálisabb. 500.000ft kezdőtőke, és középfokú nyelvvizsga angolból és németből is Tapasztalatok? Ötletek?

2018. máj. 25. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

én hollandiáról hallottam a legtöbb jót


németország is ok


angliát nem ajánlom de elmegy


a legfontosabb amit saját tapasztalatból mondok: szakma nélkül nem mennék sehova mert karrier és jó élet sehol sem vár csak a gürcölés!

2018. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Középfokú nyelvvizsga az arra jó, hogy Magyarországon körbe lehet mutogatni. Való életben nulla. Minimálbéren sehol nem lesz jó és az 500.000forint az kinn egy hét alatt elmegy. Lakás kivételéhez szerintem több tőke alapon kell (angliában biztos, hacsak nincs ismerős) és akkor még más költség is van. Ha kulizni akartok akkor Ausztriát ajánlom mert kulizni mindenhol ugyanolyan akkor legalább az közel van.
2018. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Középfokú nyelvvizsgával mindenhol kitörölheted, mert élőben semmit nem ér :D
2018. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!