Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodai asszisztens Bp-en...

Irodai asszisztens Bp-en mennyit kereshet? Btnőm keres állást így de eddig minbérnél többet sehol se adnának

Figyelt kérdés

Szóval irodai asszisztens nem kell kifejteni ez mit jelent de Bp és nem Kelet-Mo.

Btnőm keres állást és full munkaidőre már vagy a 10. helyen adnák a minbért, esetleg minbér + bérlet, vagy minbér + párezer erzsikében.

És ennyi. Btto 140/nettó 90.

És Pest nem Mucsaröcsöge.


Ez lenne a reális?


2018. máj. 27. 18:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nem (csak) a tanuláson múlik a sikeresség, legalábbis, ami az oktatást illeti.

Inkább úgy fogalmaznék, hogy vannak olyan életutak, ahol a sikeresség alapfeltétele: orvosi magánpraxis, ügyvédi iroda, mérnöki iroda... Ehhez muszáj megszerezni a képesítéseket, igen, nade ne feledjük, hogy orvosként/ügyvédként is van, aki párszázezer forintért alkalmazott, s kőművesből is akad olyan, akinek mára több száz alkalmazottas építőipari cége lett.

2018. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
73%

Eleve nemcsak azért tanul az ember, hogy több pénzt keressen, hanem a saját magával való igényesség okán is. Hogy ne csak nézz bután, hogy mi zajlik körülötted, hanem egy kicsit meg is érts belőle.


Másrészt meg nincs olyan statisztika, ami ne azt mutatná, hogy a diplomások ne keresnének többet átlagban, mint a diploma nélküliek. Szóval nem tudom, miről is beszélünk.

2018. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 TappancsMancs ***** válasza:

Kedves kérdező! Mehetsz te is fizikai munkát végezni a tűző napon izzadtan és koszosan. Nap végre esel össze, de te is mehetsz. Ez lehetőség.


Senki se mondta, hogy csak magas iskolai végzettséggel lehet jobban keresni. Erről beszéltem - is is. Van ilyen is van olyan is.


Lehet magas végzettséggel jól keresni és fizikai munkával is. Válassz! Ennyi.

2018. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 TappancsMancs ***** válasza:
49%

Ja és még egy kérdező.


Van aki intellektuális munkát nem annyira tud végezni míg más meg kemény fizikait nem annyira tud.


Az egészből csak egy dolog biztos bizonyos összeg felett már csak szellemi munkák vannak. Alatt változó.

2018. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
25%

Az a troger melos epiti fel az olat a fejed fole szereli a villanyodat suti a kenyeret hajnalba a szadba amit a te magasan kvalifikalt baratnod s persze te eszetek agaban nem lenne kepes megtenni a budos eletbe soha! Hol jossz te ahhoz hogy embereket a szakmajuk vegzettseguk alapjan osztalyozz? Senkihazi nulla 8 elemis? Miert te ki vagy? Ja h van foiskola bolcsesz/ amit mellesleg feltolhat mert nem er semmit/ van okj van erettsegi?? Es? Te hol elsz? A szakmat a piac kepes hasznos szakmat fizetik meg ocsem!! Most akkor nekem is jatszanom kene az agyam penzugyi vegzettseggel? Soha nem fogom.Tudod acs alvanyozoi munkat 35 fokban pizza sutest 40 fokban betonozast nem mindenki tud kepes csinalni!Ahogy konyvelni se!! A szakmat fizetik meg nem az admin munkat amit mellesleg sima erettsegivel /ami ma mar klotyo papirnak felel meg/ barki el tud latni akta tologatashoz iktatashoz iratrendezeshez nem kell sok esz se szakmaisag igy annyit er amennyit! A masik egy normalis gondolkodasu ember oda megy ahol tobb a le! Volt kis ido amikor gyarban dolgoztam vegzettseggel h miert? Mert az fizetett jobban! Azert!Persze lehet mindenbol presztizs kerdest csinalni h jaj en dipis okj meg minden franc ott van s kizarolag csak asszisztenske kormot reszelos nulla senki leszek egy vallalati rangletran de legalabb uveges irodahazba ulok ami klimas es ingyen kave van igaz h csak ennyit fizetnek s mi az hogy a proli nulla munkasnak annyit aki az uveghazat felhuzta!🤣🤣s o kapja a minimalbert ne az aktatologato akinek nulla felelossege s szaktudasa!mikozben a proletar munkas az idojarassal dacol hoba szelbe melegbe epit magasban maszik az egeszseget veszelyeztetve mert ki tudja talan anno ennyire futotta szegenynek! Sokuk bejelentve sincs elmondanam.Mit gondolsz kulhonban a gyartosorokon az emigralt magyarok fele diplomas nem szegyenlik dolgoznak mert fizet.Sulyos gondok vannak a vilaglatasoddal az meg hogy sok irodista alul fizetett az a rendszer hibaja nem a diploma nelkuli prolike.

S miert is fizetnenek egy olyan munkaert ami semmi plusz szakmaisagot nem igenyel!!Tanuljon konyvelonek kozgazdasznak azt megfizetik!!De az aktatologatot nem.De engem ez a vilaglatas haboritott fel. Minden emberre szukseg van s a munkaja annyit er amennyi hozza adott erteket teremt!!

2018. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
46%
igen, a nyelvszakosok régen abból éltek, hogy a műszakiak nem voltak hajlandók nyelveket tanulni. És akkor is oda kellett rájuk figyelni, mert nem értették a szöveget, lektorálni kellett. Ma már ez nincs- a műszakiak is tanulnak nyelvet, nem is kapnak diplomát anélkül. Tehát nem elég végig ugrálni egy nyelviskolát - valami kellene hozzá, valamilyen terület, amihez ért.
2018. máj. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

"Tehát nem elég végig ugrálni egy nyelviskolát "


A nyelvszakosok még véletlenül sem nyelviskolát ugrálnak.... miként egy nyelv "nyelvvizsgás" ismerete meg nyelvtanári ismerete ég és föld.

2018. máj. 29. 06:57
 28/32 A kérdező kommentje:

"Tanuljon konyvelonek "


nekem van könyvelői végzettségem. dolgoztam is vele, szart se kerestem (gar bérmin) most bárdinál vagyok alkatrész-terítő és 3x annyit kapok.

Ennyit a könyvelőiről.

2018. máj. 29. 06:58
 29/32 anonim ***** válasza:
27 - nagyon jól tudom ezt. Akkor lehet tanár, ha rádob egy kis energiát az irodalomra (nem a szükséges minimumot) műfordító, vagy tolmács. Ezek a területei - de máshoz nem ért. És irodában olyan munka jut, amihez elég egy érettségi nyelvvizsgával. Azt miért is kellene honorálni magasabb bérrel?
2018. máj. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nálunk a recis kislány 250-300 +cafeteria +éves bónusz körül kap bruttó, ő is bölcsész aki tavaly végzett...


Budapest, Multicég.

2018. máj. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!