Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tagja valaki a CAWI Nagymintán...

Tagja valaki a CAWI Nagymintának? Kapott már bármilyen utalványt?

Figyelt kérdés

Állítólag negyedévente kellene kapni egy 5000 Ft-os Tesco utalványt, ha minden kérdőívet kitöltünk. Már lassan 2 negyedév is eltelt, de utalványnak se híre se hamva. Írtam már nekik e-mailt is, ez 3 hete volt. Egyelőre semmi válasz.


Tagja valaki szintén a CAWI Nagymintának? Állítólag 6 ezren azok. Kapott már valaki bármilyen választ, kiértékelést tőlük a kérdőíveken kívül? Még hová fordulhatok, ha 30 napon belül nem válaszolnak?


2018. máj. 29. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én tagja vagyok, és eddig mindig megjött időben az utalvány. Kivéve most. Február második hetére ígérték, de még mindig semmi. Épp most írtam nekik.
2019. márc. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is tagja vagyok.
2021. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én már nem :-)
2021. jún. 2. 23:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért, mi volt a tapasztalat? Töltögetem én is a kérdőíveket kb fél éve, de eddig semmi.
2021. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pontosan ez: töltögettem a kérdőíveket, de aztán semmi. Amikor levelet írtam, hogy hol az utalvány, megintcsak semmi.
2021. júl. 9. 22:53
 6/12 anonim válasza:
Rendszeres utalvány annak jár, aki bekerül a NagyMintába. Én egyszer voltam korábban NagyMinta tag, de aztán hosszabb ideig nem töltöttem ki egyetlen kérdőívet sem, így - értelemszerűen persze - kikerültem belőle. Most durván egy fél éve újra rendszeresen kitöltök minden egyes nekem küldött kérdőívet, és reménykedem benne, hogy visszakerülhetek a NagyMintába.
2021. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A kezdet kezdetén nem így volt, hanem ha 3 hónapig kitöltöttél minden kérdőívet, akkor járt automatikusan egy Tuskó utalvány. Én azonban sem rendszeres, sem rendszertelen utalványt nem kaptam. Amikor kérdeztem, hogy mégis miért, válaszra sem méltattak. Bezzeg, amikor nem töltöttem ki többet egy kérdőívet sem, akkor rögtön pampogtak egy automatikus e-mailben, hogy miért hanyagolom őket. Ezt a levelet én szintén válaszra sem méltattam.


Most vmi netpanel-nek vagyok a tagja, ahol nem kötelező az összes kérdőívet kitölteni, hanem nyugodtan elmehetsz 2 hétre nyaralni, legfeljebb párszor 10 pontot veszítesz. A pontokat pedig beválthatod sorsjegyre vagy tuskó utalványra.

2021. júl. 19. 22:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Mostanság, napjainkban, mennyi időnyi folyamatos, úgy értem, megszakítás nélküli kérdőívkitöltés kell ahhoz, hogy valaki bekerülhessen az úgynevezett NagyMintába, a törzsgárdások közé?
2022. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem lehet csak úgy bejutni. Mikor elindult, kiválasztottak hatezer embert erre a feladatra.
2022. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9: és az a hatezer mind a mai napig becsülettel tölt minden egyes felmérést? Mind a hatezer ember, egytől egyig, kivétel nélkül? Egy sem hullott ki, morzsolódott le? Nincs helyettük (A 6000-ből - bődületesen nagy szám - 1 ember sem, aki meghalt, elfelejtette, megunta, kiszállt belőle, semmi?)


Régen tag voltam, aztán egy dolog miatt 3 éve ki kellett szállnom (nem volt nethozzáférésem, és akkoriban még mobilnetem sem), de 2 éve újra minden egyes kérdőívet kitöltök, és ki is szándékozom a jövőben is, de nagyon szeretnék visszakerülni.

2022. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!