Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok olyan magyar oldalt,...

Tudtok olyan magyar oldalt, ami cikkírásért fizet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sok külföldi weboldalt láttam már, amik fizetnek azért, ha egy megadott témáról írsz nekik cikket, vagy éppen egy saját cikkedet/írásodat tudod eladni újságoknak/internetes hírlapoknak. Esetleg van ilyen magyarul is, mert magyarul szívesebben írok, mint angolul :D Előre is köszönöm a válaszaitokat! :)

2018. máj. 29. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

20 centet fizet, amire te gondolsz, minden 1000-edik letöltő után és kb 1-2 percig reklámokat kell nézned előtte.

Egy gépről csak 1-er számolja a letöltést, de tudsz trükközni region changer segítségével bár tuti nem hozná vissza az áram és idő árát, amit belenyomsz. Ez nem tartja vissza a gyerekeket, hogy anyuka nyakára számlát gyártson pár Ft reményében, tehát hajrá csináljad :)


Kifizetés 100 eurótól, + 10% kiutalási díj, tehát 110*5*1000= 550 000db letöltés után kapnál 31 000Ft-ot, melyből adóznod is kéne.

Erre potom 550 000*2= 1 100 000percet = 18 333,33 órát kellene fordítanod, hát ez még a hülyének is megéri, hajrá a sikered garantált!

2018. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Ezek az online újságok. De oda nem olyan könnyű bekerülni, de persze nem lehetetlen
2018. máj. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1-es, ilyen oldalak csak angolul vannak, nem? Pont az lenne a cél, hogy magyarul tudjak írni, mivel azért 14 évesen angolul még nem olyan gazdag a szókincsem, hogy értékelhető munkát tudjak kiadni a kezemből :)
2018. máj. 30. 07:00
 4/6 A kérdező kommentje:
#2-es, tudsz ilyenre példát küldeni, akik pl. most tagfelvételt tartanak?
2018. máj. 30. 07:01
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

írj cikkeket, és azokat küldd be nekik

ha megtetszik nekik akár még egy-két cikked meg is jelenhet

milyen online oldalak vannak? 444 talán, index szerintem esélytelen, szerintem hvg, 24.hu dettó, nem tudom.

mi az érdeklődési köröd, milyen cikkeket akarsz írni? próbálkoznék esetleg játék oldalakon is.

vagy indíts blogot, blogger, Tumblr

vagy youtube csatornát (csak ne Fortnite gameplay legyen rajta :) illetve de, most az a sláger, és hozza a nézettséget.


konkrétan mit szeretnél? online megjelenjenek az írásaid, vagy a pénz motivál, vagy vmi más?

2018. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ha egy megadott témáról írsz nekik cikket"

Mihez értesz, milyen területen vagy jártas?

2018. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!