Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik céghez volna értelme...

Melyik céghez volna értelme területi képviselő vagy műszaki tanácsadónak elmenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom hogy a kérdés kiírása kicsit primitív de próbálok cégeket keresni ami "normálisabb" kategória Leginkább a forgácsoló szerszámok érdekelnek de a jobb helyekre nagyon nehéz bejutni, az alja cégekhez meg mégis minek menjek? Esetleg melyik más profilú céghez volna értelme jelentkezni?

2018. jún. 1. 16:36
 1/4 A kérdező kommentje:
25/F vagyok és Gépészmérnök végzettséggel
2018. jún. 1. 16:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyikhez sem. '5+ évvel ezelőtt voltam területi képviselő 3 elvileg jó nevű mezőgazdasági kereskedelmi cégnél. Az értékesítési tervek mindenhol irreálisak voltak, az elején ejnye bejnye utána már durvább megalázó lecseszések, kirúgások, rossz hír keltés. Mindenhol volt céges autóm stb. , de a hátam közepébe nem kívánom azokat az éveket. Ráadásul most már GPS-el is figyelik az ember mozgását, hol, mennyi ideig van stb. Kívülről ez egy szuper jó dolognak tűnik, de az egyik legrohadtabb szakma . Kuncsorogni az ügyfeleknek, hogy ugyan már rendeljenek valamit, hétvégeken kiállításokon majomkodni legtöbb embernek nem jön ez be.
2018. jún. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jól hangzik :(
2018. jún. 3. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Lattan professionon szerszamgepeset. Szerintem minel nagyobb cegekhez erdemes jelentkezni. Siemens pl. keres most automatizalasra ertekesitot.


Egyebkent valahol erdemes elkezdeni. Nagyon sok kitartas kell, de szerintem olyan skilleket meg kapcsolatokat lehet kifejleszteni, amivel hosszutavon versenyelonybe kerulhetsz mas poziciokra is.


25F, ertekesito mernok

2018. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!