Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy indulhat el egy 14 éves...

Hogy indulhat el egy 14 éves lány énekesi karrierje?

Figyelt kérdés

NAGYON szeretnék énekes lenni!!!!!!!! De nem tudom hogy van-e hozzá tehetségem! A saját fülemben nem tűnik hamisnak meg egyáltalán azt se tudom hogy kell hozzáfogni az ilyesmihez....

A kommenteket előre is köszi! :)


egy lány


2010. jún. 15. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Én is nagyon szeretnék az lenni. De mások szerint rossz hangom van. Neked drukolok. Szerintem járj énektanárhoz és kialakitja a hangod. Aztán a többi meg majd jöm magához

sok sikert

13Ł

2010. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
* jön magátol bocsi első
2010. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Először is keress egy énektanárt.
2010. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

a saját füledben nem is fog.


milyen műfaj?

2010. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Megasztár!!!


Énekelj el egy híres dalt rossz akcentussal és

tuti sikeres lesz


Bikicsunáj óóó de bikicsunáj

2010. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Hát a saját füledben tényleg nem is fog...

De ha feltöltenél valahová egy vidit, amiben énekelsz, és küldesz linket, akkor talán mi meg tudjuk mondani, hogy szerintünk milyen a hangod.:)

2010. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Tedd fel a youtube-ra magad, sok embernek ez indította be a karrierjét.
2010. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Elmész egy lemezkiadó céghez,persze előtte begyakorolod a mélytorkozást és gazdag leszel a lemezeidből.
2010. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
ha felrakod youtubera, és jól nyomod akkor reklámozom a linket neked :D
2010. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Tanuljon!

Járjon énektanárhoz, zeneiskolába. Miközben megtanul játszani egy hangszeren fejlődik majd a hallása, ritmusérzéke és a megtanul rendesen kottát olvasni.

Aztán majd középsuliban biztos lesz alkalma a fellépésre, hogy azt is megszokja, vagy ha rendes ének-zene tanárja lesz, akkor ő is segíteni fog majd.

Egyébként, ha gondolja akkor szívesen meghallgatom, és őszintén elmondom a véleményemet, persze nem leszóló stílusban. De az is jó, ha csak simán felveszi és visszahallgatja saját magát.

2010. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!