Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek mennyi a nettó (kézhez...

Kinek mennyi a nettó (kézhez kapott) fizetése a kereskedelemben alkalmazotti (eladó, árufeltöltő, pénztáros esetleg raktáros) munkakörben?

Figyelt kérdés

Gondoltam tegyünk tiszta vizet a pohába! Sok helyen lehet olvasni hogy mekkora fizetéseket kapnak kézhez a kereskedelemben! Azt szeretném kérni tőletek hogy áruljátok el hogy mennyi az annyi! Valamint Aldi, Lidl, Tesco, Obi stb. Vagy egy kisebb boltban dolgoztok! Meg hogy az ország mely részén: Főváros, Kisváros, Megyeszékhely! Kelet vagy nyugat Magyarország! Valamint teljes munkaidőben, részmunkaidőben esetleg ha túlórával akkor mennyi túlóra volt!

Ha van cafeteria akkor azt külön írjátok!

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2018. jún. 6. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Keleti megyeszékhelyen, Auchanban, árufeltöltőként ~125 körül kaptam (0 túlórával, de délutáni és hétvégi pótlékkal együtt).
2018. jún. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megyeszékhely, vevőszolgálat.

Nettó 195-205 000 ft között mozog. Havi 2 hétvége (az hétköznap szabad), vasárnapra 100% pótlék, egyik héten 7-14:30, másik héten 12-20:30, hétvégén 10-11 óra munka.

Ebben már benne van 10 000ft kafatéria is (egybe utalják, nem utalvány).


Váltani szeretnék már jo ideje (irodai munkára), de sajnos a közelében sincs a fizetés, legalábbis itt.

2018. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
Pénztárosról hallottam csak nem tudom pontosan, talán hétvége is volt benne. Spar kassza és netto 150e. Ja és vidéki város.
2018. jún. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tyson98 válasza:

Főváros

260-300ezer között,műszakoktól függően + 40ezer kafetéria meg a túlórák

és raktáros pozíció

2018. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Azóta másik helyen vagyok, KKV-nál szaküzletben, 150-170 közt kapok. Heti 40-50 óra, 10 órás műszakokban (magyarán egésznapozásokkal).
2018. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!