Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen kisegítő, árufeltöltő,...

Ilyen kisegítő, árufeltöltő, pénztáros, csomagoló, baromfifeldolgozó, betanított munkakörben is van rendes állásinterjú?

Figyelt kérdés
2017. szept. 27. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Mi az, hogy! Engem árufeltöltésre jó órás interjú után vettek fel. Igaz, én kissé túlképzettként érkeztem és elég érdekes fazonnak találtak elborult világnézettel, szóval inkább beszélgettünk, de azon nagyon megdöbbentem, amikor egy ilyen legalja kulimunkánál fel kellett sorolnom pozitív és negatív tulajdonságokat, meg kellett mondanom, hol látom magamat pár éven belül és ki kellett fejtenem, miért is akarok itt dolgozni.


Gyárban is voltam, ott csak a látszat kedvéért megkérdezték, hogy mik a céljaim az életben, de ott inkább csak formaság volt az egész, úgyis felvesznek bárkit, annyira nincs ember. Ettől függetlenül személyes interjú ugyanúgy volt.

2017. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Manapság mindenhol van. Bármilyen jellegű is a munka azért a munkáltató szeretné megismerni valamilyen szinten azt akit esetlegesen alkalmazna...
2017. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az ilyen alja munkáknál még élvezik is ezt csinálni. személyiségteszt meg mindenféle hülyeség...
2017. szept. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"-és miért akar nálunk dolgozni?

- kuss, itt én kérdezek!!!!"

2017. szept. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!