Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki tescoban?...

Dolgozik valaki tescoban? Mennyit keresel?

Figyelt kérdés

Teljes 8 órás munkaidőre gondolok, pénztáros, árufeltöltő, stb, tehát nem irodás, meg biztonsági.

Kb menyit kapsz kézhez 1 hónapban?

Tudom, függ az éjszakázástól, délutántól, stb stb...de egy körübelüli értéket....


2010. jún. 16. 09:33
 1/2 anonim válasza:

Én diákként dolgozok, 8 órákat, leginkább pénztár, de árut is töltök, átlagban havi 70 körül kapok, de ha sokat éjszakázok, akkor kicsit többet. Viszont ez diákmeló, és mi többet kapunk, mert ugye nem kell utánunk járulákot fizetni. Sztem a rendes bejelentett meló lehet h kevesebb :( Én nappalra 430as, éjjelre 475ös órabérben vagyok.


Amúgy nem a kérdésre válasz, de én szeretem nagyon, szerin tem tök jó munkahely:)

2010. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendesen úgy melózol, mint a dolgozók....

Tehát hogy kéthetente 10 napot dolgozol?

2010. jún. 16. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!