Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek megéri elmenni 8...

Szerintetek megéri elmenni 8 órába vagy maradjak 4 órás?

Figyelt kérdés

Jelen pillanat 4 órában dolgozom a Tescóban mint árufeltöltő és ezért kapok havi 75e-t, ez mellett ápolásin vagyok és azért kapok 30-et (Ezért voltam eddig csak 4-órás) valamint van egy megbízásos állásom is ami napi kb 1 órát vesz igénybe 6x egy héten és azért kapok 45e-et így nekem jóformán napi 6 órás munkával (bejárással együtt) bejött kb 145-150e forint.



Viszont! Ha elmegyek 8,5 órába a Tescóba akkor kapok csak azért 150e nettót+túlóra etc, (mert eddig fix 4-órás voltam ezért túlóra nem volt.) És erre még rájön az eddigi 45e-ft-os bebízásos állásom is. amivel már 200e nettó körül leszek de így a napi munkaidőm kb 11 óra túlóra nélkül. Szóval +5 órát kell dolgozom +50e-ért...


TL.DR: +5 óra 50-ért megéri szerintetek? Vagy irreálisak az elvárásaim?



#Tesco #fizetés #munka #teljes munka idő.
2018. jún. 10. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Ezt neked kell tudnod, hogy megéri-e. Hosszú távon naponta ilyen sokat dolgozni viszont egészségromboló, kimerítő. Én maximum rövid ideig vállalnék ilyen sok plusz órát, mert tapasztalatból tudom, hogy két hétnél tovább egyszerűen nem bírom, szükségem van a pihenésre, és ezt semennyi pénz sem tudja kiváltani.
2018. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ráadásul ha elmegyek teljese munkaidőbe akkor bármikor behívhatnak túlórába... Az a baj, hogy érettségivel és 2 nyelvvizsgával most vagy kimegyek külföldre vagy éhbérért dolgozom itt... olyan lehetetlen a környéken 8 órás munkáért 200 nettót kapni...
2018. jún. 10. 09:16
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

Én a helyedben és az esetedben maradnék inkább 4 órás.


Az egészséget semennyi pénz nem pótolja és az árufeltöltés nem éppen egy kíméletes meló !

2018. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!