Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Találtam egy állást, amit...

Találtam egy állást, amit facebookon láttam, viszont úgy gondolom nincs rá esélyem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy recepciós állás, egy egészségközpontban.

A feltételek között van például, hogy legalább legyen középfokú végzettség(van érettségim) angol/német nyelvtudás(tanultam mindkettőt, de már sokat felejtettem), és előnyt jelent az egészségügyi területen szerzett szakmai tapasztalat.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet. A külsőmmel nincs probléma, igényes fiatal lány vagyok. 22 éves.

Viszont az önéletrajzomba nem tudom mit írhatnék, nyaranta dolgoztam pár helyen.

Nagyon tetszik ez az állás, viszont tuti nem engem fognak választani..



2018. jún. 10. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
esély mindig van rá, nem óriásiak ezek a követelmények, de logikus, hogyha egy másik jelentkező ezeknek a feltételeknek jobban eleget tesz, akkor őt veszik fel.
2018. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen érdemes megpróbálnod. Küldd el nyugodtan az önéletrajzodat. A szakmai tapasztalatra azt írták, hogy előny, ami azt jelenti, hogy nem kizáró ok, ha nincs ilyen tapasztalatod.


És olyan munkaerőhiány van sok területen, hogy mindig van esély. Valahol mindenkinek el kell kezdeni, senki sem egy korábbi tapasztalattal kapta az első munkahelyét :-)


Nyugodtan írd be a nyári munkákat, amiből látják, hogy volt már munkahelyi tapasztalatod.

A nyelvtudáshoz érdemes korrekten leírni a nyelvtudás szintjét, és ha komolyan gondolod hogy ezekből tovább szeretnél fejlődni, akkor azt is hozzátenni ha behívtak interjúra, hogy tervezed a nyelvtudás továbbfejlesztését. Ha előfordulhatnak az adott helyen külföldi ügyfelek/vendégek, ez mindenképpen előny.


Hidd el, sokan csak azért jelentkeznek valahová, mert "valamilyen állást" szeretnének. Ennél sokkal szimpatikusabb, ha ahogy írod, neked tetszene az állás, és ilyen munkakörben szeretnél dolgozni.

2018. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon tetszik ez az állás, viszont tuti nem engem fognak választani.."


Hááát, ha a Gyakorira írod az önéletrajzodat (mint a kérdésben) - akkor tényleg nem fognak Téged választani (mert nem is jelentkezel.


Megírod az önéletrajzod, beadod, ha Téged választanak, örülsz, ha nem, akor ez nem a Te utad - ennyi, ilyen egyszerű :-) Ha nem jelentkezel és azt szajkózod magadnak, hogy tuti nem vesznek fel, akkor átesel a küszöbön idegességedben a belépéskor, nem fogsz tudni megmukkani angolul, stb.

"Én vagyok a megfelelő jelölt" fejjel menj állásinterjúra :-)

2018. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Hagy a 'csába, így nem lehet nekimenni semminek az életben... főleg nem álláskeresésnek.

Fogod magad, írsz egy rendezett, tömör, mégis informatív önéletrajzot, egy jó, profi, mosolygós képpel, motlevéllel (ha kérnek), és vársz, hogy megcsörrenjen a telefonod pár napon belül.

Ha behívnak interjúra, akkor pedig szépen elhiszed magsdról, hogy igenis téged keresnek, igenis te vagy az a személy, akit a vezetőség nap, mint nap a recepción szeretne látni; mert képes vagy magas szinten elvégezni a feladatokat. Nem bonyolult.

2018. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem derült ki a kérdésből hogy miért ne lenne rá esélyed. A kérdésnek a jelenlegi formájában semmi értelme.
2018. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni, csak így tudod meg...
2018. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a biztatást!
2018. jún. 12. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!