Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az üzleti életben valóban...

Az üzleti életben valóban mérvadóak a luxusmárkás kiegészítők?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam hogy az üzleti életben egy bizonyos színt felett szükséges a

-Gucci,Hermes öv férfiaknak

-Omega, Rolex óra

-drága öltöny,ing

-több tízezres, százezres toll, Louis Vuitton határidőnapló

-nőknek is Louis Vuitton táska és stb.


Ez tényleg valós? Ez presztízs értékű megjelenési kiegészítők.

Ismerem a protokollt, az etikett szabályokat de ez a márkaőrület új.



2018. jún. 13. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Én már sok üzleti tárgyaláson vettem részt, de nem hiszem, hogy bármelyik sikere ezen múlt volna.
2018. jún. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy értem tényleg presztízs kérdés lenne a luxusmárka.

Esetleg egy újabb hóbort újgazdagoknál?

2018. jún. 13. 23:50
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen, amikor a szomszéd Józsival kell tárgyalni, hogy egy üveg pálinkáért vagy 2 kiló csirkefarhátért hajlandó megszerelni a csapot, akkor nagy benyomást tudsz kelteni egy gucci öltönnyel. Lehet, hogy végül egy fél doboz szofi szivarkáért is hajlandó megcsinálni. De ezt csak gucci öltönnyel lehet ennyire lealkudni.
2018. jún. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha valami menő világbank magánbankára vagy, akkor nem biztos hogy melegítőbe meg strandpapucsba kéne fogadni az ügyfelet.
2018. jún. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok területen (megjegyzem azért messze nem mindenhol) fontos a megjelenés.

De az nettó baromság, hogy kötelező a Gucci öv vagy a Rolex. Főleg, mert ezeknél konkrétan kismililó sokkal elegánsabb business márka létezik, ami nem mainstream.


Meg hát ugye van az a szint, ahol már flipflopban és halásznadárgban is mehetsz bárhova, akkor is letérdelnek eléd...

2018. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!