Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Cigány vagy? Hogyan boldogulsz az életben? Miből keresed a kenyeredet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: roma, kenyér, pénzkeresés, pénz

jún. 14. 17:57  Privát üzenet  

A válaszok
Nem. Jól. Munkával.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jún. 14. 17:59 Privát üzenet
Félig. Mentőápolóként dolgozom, nem keresem magam halálra, de ez nem romaspecifikus probléma az ágazatban. Viszont szeretem, és valamennyire hasznosnak érzem a munkám. Nekem ez egyelőre elég.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jún. 14. 18:08 Privát üzenet
Mafia vezér vagyok testvéreímmel védelmi pénz uzsora csicskáslztatás. Eből eleg sok pénz jőn ösze. Unokatestvérm varázsdohany árúl. Elég jol megvayukk. Nem panazkodhatuk.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jún. 15. 10:35 Privát üzenet
Igen. Az anyam ápolónő egyedül nevel engem és a hugomat 5 éve. Teljesen Normálisak vagyunk mégis a borszinunk és nem a viselkedünk alapján ítélnek meg.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jún. 16. 14:45 Privát üzenet
Félig / Viszonylag jól / Még nem dolgozom. Diák vagyok és most vettek fel egy neves középiskolába, de apám viszonylag jól keres. Anyám nem tud dolgozni.

# 5/7Időpont jún. 25. 13:45 Privát üzenet
Igen. Jól boldogulok. Van 3 diplomám, közigazgatásban dolgozom, és a kollégáim szerint a csapatban én rendelkezem a legnagyobb szakmai tudással. A fizum lehetne több is, de nyilván ezt nem befolyásolja, hogy cigány vagyok.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont aug. 9. 01:36 Privát üzenet

Igen.

Rosszul, mivel egyre kevesebb erőm van megküzdeni az előítéletekkel, semmi önbizalmam nincs emberként se, de pláne nőként nincs.Próbálok optimista lenni, igyekszem megtalálni az apró örömöket az életben, vannak napok/hetek/hónapok mikor ez egészen jól megy és összességében elégedett vagyok magammal és azzal amim van és igyekszem a maximumot kihozni mindenből, nem figyelek a lenézőkre,sértegetőkre, de vannak olyan időszakok amikor legyűr a kilátástalanság érzése, fáj a sok igazságtalanság és magányos vagyok. Szóval igyekszem úszni az árral szembe és fent is maradni.

Sokat szenvedtem/szenvedek a megélhetésért, eladói szakmával nem kapok eladói állást, csak az elmúlt 6 hónapban legalább 50 helyre adtam be a jelentkezésem. Egy vasgyárban, 4 műszakban, iszonyú robotmunkával kezdtem a "pályám", most pedig egy kertészetben dolgozom, de ezt az állást is csak azért kaptam meg, mert egy újonnan alakult, kis magánvállalkozás, velem együtt 2 alkalmazottal, alacsony fizetéssél és 10-12 órás,nem fizetett túlórákkal. De nem kapok jobbat. Itt a helyi Tescoban már 3 osztálytársam helyezkedett el;mindhárom pozícióra jelentkeztem én is. És ha valakinek elmondom,hogy megfelelő képzettséggel sem kapok állást,akkor az a válasz,hogy biztos az én hibám,ápolatlanul jelentem meg vagy a beszédstílusommal volt baj.Pedig tudnom kéne róla ha ezek fennállnának.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont aug. 9. 14:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lefordítanátok nekem angolra ezt a mondatot: "Hogy boldogulsz az angol nyelvvel? "?
Hogy boldogulsz? Mitől várod boldogulásod?
Angolul hogy mondom azt, hogy könnyebben boldogúlsz majd az életben?
Van még itt olyan aki nem ért semmihez? Hogy boldogulsz az életben?
Hogy boldogulsz külföldön?
Ha KoroKan masszázzsal foglalkozol -hogyan boldogulsz?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!