Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cigány vagy? Hogyan boldogulsz...

Cigány vagy? Hogyan boldogulsz az életben? Miből keresed a kenyeredet?

Figyelt kérdés

2018. jún. 14. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Jól. Munkával.
2018. jún. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Félig. Mentőápolóként dolgozom, nem keresem magam halálra, de ez nem romaspecifikus probléma az ágazatban. Viszont szeretem, és valamennyire hasznosnak érzem a munkám. Nekem ez egyelőre elég.
2018. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Mafia vezér vagyok testvéreímmel védelmi pénz uzsora csicskáslztatás. Eből eleg sok pénz jőn ösze. Unokatestvérm varázsdohany árúl. Elég jol megvayukk. Nem panazkodhatuk.
2018. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
81%
Igen. Az anyam ápolónő egyedül nevel engem és a hugomat 5 éve. Teljesen Normálisak vagyunk mégis a borszinunk és nem a viselkedünk alapján ítélnek meg.
2018. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
71%
Félig / Viszonylag jól / Még nem dolgozom. Diák vagyok és most vettek fel egy neves középiskolába, de apám viszonylag jól keres. Anyám nem tud dolgozni.
2018. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Igen. Jól boldogulok. Van 3 diplomám, közigazgatásban dolgozom, és a kollégáim szerint a csapatban én rendelkezem a legnagyobb szakmai tudással. A fizum lehetne több is, de nyilván ezt nem befolyásolja, hogy cigány vagyok.
2018. aug. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
57%

Igen.


Rosszul, mivel egyre kevesebb erőm van megküzdeni az előítéletekkel, semmi önbizalmam nincs emberként se, de pláne nőként nincs.Próbálok optimista lenni, igyekszem megtalálni az apró örömöket az életben, vannak napok/hetek/hónapok mikor ez egészen jól megy és összességében elégedett vagyok magammal és azzal amim van és igyekszem a maximumot kihozni mindenből, nem figyelek a lenézőkre,sértegetőkre, de vannak olyan időszakok amikor legyűr a kilátástalanság érzése, fáj a sok igazságtalanság és magányos vagyok. Szóval igyekszem úszni az árral szembe és fent is maradni.


Sokat szenvedtem/szenvedek a megélhetésért, eladói szakmával nem kapok eladói állást, csak az elmúlt 6 hónapban legalább 50 helyre adtam be a jelentkezésem. Egy vasgyárban, 4 műszakban, iszonyú robotmunkával kezdtem a "pályám", most pedig egy kertészetben dolgozom, de ezt az állást is csak azért kaptam meg, mert egy újonnan alakult, kis magánvállalkozás, velem együtt 2 alkalmazottal, alacsony fizetéssél és 10-12 órás,nem fizetett túlórákkal. De nem kapok jobbat. Itt a helyi Tescoban már 3 osztálytársam helyezkedett el;mindhárom pozícióra jelentkeztem én is. És ha valakinek elmondom,hogy megfelelő képzettséggel sem kapok állást,akkor az a válasz,hogy biztos az én hibám,ápolatlanul jelentem meg vagy a beszédstílusommal volt baj.Pedig tudnom kéne róla ha ezek fennállnának.

2018. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Ssc ben vagyok network engineer, itt kexvesek velem az emberek, főleg magyarokkal vagyok együtt, de van par külföldi is
2019. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem
2019. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Bodzát szedünk, abbó tengődünk, kezsicsókojjom...
2019. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!