Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért kell lehurrogni a 30 év...

Miért kell lehurrogni a 30 év feletti pályakezdőket?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre itt, hogy aki érettségizetlen és sohase dolgozott max pár napot, 30 év felett, és a szüleivel él azt szánalmas élősködőnek tartják, még akkor is, hogyha van szakmája. 30 év feletti pályakezdő is megtalálhatja élete első hosszan tartó munkahelyét, csak eddig nem volt rászolgálva a munkára. Az más, ha valaki élete végéig élősködni akar, de szinte azt is bántják, aki akar dolgozni, de majd később a 30-as évei felett. S ki az a Balázska? állandóan avval is jönnek, hogy "Balázska te vagy az"? Én arra gondoltam, hogy esetleg irigyek az illetőre.
2018. jún. 14. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
26 vagyok, tudnék élni a családom erőforrásain, nem vagyok "rászolgálva a munkára" de lassan már 3 éve dolgozom (nagyon bánom, hogy nem hamarabb kezdtem) azért bántom mert az én adómból eszik, ha nem kapna egy fillért se, meg nem jérna neki semmi akkor jó lenne, de sajnos pl én fizetem a rendőséget tűzoltókat az adómból... és mégis ha vele van valami akkor ezek járnak sajnos neki is, azt mondom, ha nem járna neki semmi és nem kapna semmit akkor nem zavarna...
2018. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Balázska már megint itt vagy?
2018. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

"csak eddig nem volt rászolgálva a munkára"


Rászorulva!

És nem hurrogja le őket senki.

De az ember 14 éves korában kezdi a középiskolát, és 18 éves korára szakmája és érettségije van.

No aki még az érettségiig sem jutott el, az 18 éves koránál korábban kezdte a lébecolást, és a lazítást. Szóval 13-15 évnyi lazítás után én nem csodálom, ha furcsa szemmel néznek rád. Érettségizetlen pályakezdőként. Ez olyan luxus, ami valóban nem adatik meg mindenkinek!

2018. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3


Anyum is azt mondja, hogy luxusban élek :D

2018. jún. 16. 00:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen öregem, mérhetetlen luxusban élsz.

Még Vilmos és Harry hercegek is jóval többet güriztek, és jóval kevesebbet lazsáltak nálad az elmúlt 15 évben, pedig az ő nagymamijuk az uralkodó. De még nekik sem adatott meg az a luxus, hogy 15 év henyélés.

Jól mondja az anyukád!!!

2018. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!