Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 17 éves vagyok és szeretnék...

17 éves vagyok és szeretnék menni 1-2 hónapot dolgozni, de hogyan vegyem rá magam?

Figyelt kérdés
Látom hogy nagyon sok ilyesmi korú gyerek is megy dolgozni,nekem ez az utolsó iskola utáni nagyvakációm és szeretném kipróbálni hogy milyen diákként még dolgozni rendes fizetésért de félek hogy milyen lesz,nem is vagyok egy olyan típus aki birja a munkát,hamar elfáradok,valami tanás?
2018. jún. 18. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan munkát vállalj, ami könnyű. Diákmunkában vannak ilyen tingli-tangli irodai munkák, abba nem fogsz beleszakadni.
2018. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vállalok nehéz munkát,árufeltöltőként 2 napot dolgoznék,2 napot pihennék 9 órás műszakban.
2018. jún. 18. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menjél! Legalább rájössz milyen a fizikai munka hátha ez majd motivál a továbbtanulásban :D
2018. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy is szeretnék továbbtanulni szóval ez nem probléma :D
2018. jún. 18. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mondjuk elég könnyen rá tudtam venni magam, motivált a pénz (nem megélhetésre kellett, de azért jól jött). Akkor már egyetemre jártam, és minden nap úgy mentem haza ("asztal leszedő" voltam egy étteremben), hogy "De jó, hogy egyetemre járok és nem muszáj ilyen munkát végeznem.". :D
2018. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!