Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet az, hogy manapság...

Hogy lehet az, hogy manapság ennyi munkalehetőség van, régebben meg semmi nem volt?

Figyelt kérdés
11 éve diplomáztam, és kb. fél évbe telt, mire nagy nehezen el tudtam helyezkedni valahol, azt is csak protekcióval. (Közgazdász diploma.) Pedig nem voltam válogatós, gyakorlatilag bármit elvállaltam volna. De nem volt semmi lehetőség, pedig állandóan járkáltam az interjúkra. Ráadásul mindez Bp-en volt. Hogy lehetséges az, hogy most annyi szabad állás van, hogy lasszóval kell vadászni az embereket?
2018. jún. 20. 08:45
 1/5 anonim válasza:
24%
Eddig barlangban éltél? Sokan kimentek külföldre, a Ratkó ifjoncok meg nyugdíjba mennek.
2018. jún. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Mert az emberek nagy része külföldön dolgozik. Az idő előrehaladtával csak vándorolnak kifelé. Ha igaz amit a tévében mondtak, akkor a Balatonon már nyugati bérekért van például szakács munkalehetőség. Persze ez sem jelenti azt hogy tolonganak, hisz felteszi magának a kérdést a szakács: Dolgozzak a még mindig komunista beütéstől szenvedő hazámban, vagy nyugaton a konyhakész demokráciában?
2018. jún. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, szóval mindenki kiment külföldre? Értem. Most már minden világos, köszönjük Emese.
2018. jún. 20. 08:54
 4/5 anonim válasza:
33%
Nincs mit te p@raszt!
2018. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "p@raszt" mellesleg Balázska kamu munkaügyi troll akja, a "lasszóval kell vadászni az embereket?" szokásos kérdést való lezárás nála!


Balázska gondolj bele, ha kimegy 800e magyar külföldre, akkor az adott munkamennyiségre több, vagy kevesebb hazai jelentkező marad...

Tudom, hogy ezzel magasra raktuk előtted a kerítés lécet, de bízok benned (adok neki 21,2%-ot), hogy megtudod ugrani a szintet!

2018. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!