Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen külföldi munkák vannak,...

~Brigi~:$ kérdése:

Milyen külföldi munkák vannak, ahol legfőképpen ülni Lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagy segítségre szorulok. 16 éves vagyok és a családom 4 személyes. Édesapám kb. Egy hónapja, hogy szinte lenyelte a nyelvét. Minden orvost felkerestünk és most tegnap előtt volt az utolsó vizsgálat és azt mondta az orvos, hogy egy évig nem szabad vezessen. Eddig gépkocsi vezető volt és ő tartotta el a családot. Anyukám, családi okok miatt nem dolgozott, csak néha elment fodrászkodni másokhoz és ennyi. Egy kis testvérem van, aki 12 éves és tudom, hogy ahol lakunk, ha itt dolgozna apukám, nem élne meg a család, ezért is ment el apukám dolgozni a Waberershez. De már oda sem tud. Szóval, azon gondolkodtunk, hogy lenne olyan hely, ahová eltudna menni, német, vagy akárhova, ahol ülni kell főképpen? Azért ülő munkát keresek, mivel apukámnak baj van a bal lábával és nem nagyon tud menni normálisan.(Szerintem én is elfogok menni a nyáron dolgozni, viszont azzal nem fogom tudni eltartani a családot.) Kérlek segítsetek nekünk..

2018. jún. 23. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

:D


Komolyan? Ha semmihez nem ért, nyelvtudás nulla, akkor mit akar?


Anyud megemelheti a seggét és elmehet melózni 12 év vakargatásra hosszú idő.

2018. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!