Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen elektronikus zenével...

Fcbdani17 kérdése:

Milyen elektronikus zenével kapcsolatos munkát tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés

Szeptembertől 11. osztályos leszek és még nem teljesen alakult ki bennem a kép mihez is szeretnék kezdeni. Az irány a zene lenne, mivel amatőr szinten hobbiból szoktam elektronikus zenéket készíteni (Future Bass, Tropical House, Deep House stb.) és rengetek időt töltök a zene témában. Hangszeren játszani még nem tudok, de az FL Studio használatát nagyjából sikerült elsajátítanom.


Bármilyen elektronikus zenével kapcsolatos munkára vevő lennék, ha rengeteget kell fejlődnöm és tanulnom is még hozzá. A lényeg, hogy olyan munka legyen amiből el lehet tartani egy családot és akár mellette feltörekvő dj-/producerként élhetem a mindennapokat. És persze tudom, hogy dj ágon igen telített a piac, de a fő cél az ebben a témában zajló munka lenne.



(Angolból jelenleg középfokú szinten, informatikából és matematikából pedig egyarránt ötös lettem idén)



2018. jún. 24. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanulj valami ertelmes dolgot es hobbiszinten fejleszd a kepessegeider. A “nagy” magyar dj-knek kivetel nelkul van szakmaja, vegzettsege.
2018. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha rám hallgatsz, akkor ne az elektronikus zenéből próbálj meg profitálni.Túlságosan telített a piac, valódi értéke pedig ezeknek a zenéknek hosszútávon nincs.Rengeteg valódi tehetséget tudnék sorolni, akik mind eltűntek, mert a zeneipar, mint az a nevében is benne van nem az önkifejezésről szól, és nem a lemezlovasokról beszélek, az az egész legalja.Próbáld ki magad olyan területeken, amire valós igény lenne hosszabb távon és elektronikus (a'la ambient, chill-out stb.) vagy keress más zenei műfajokat, mert az edm-ben mindenki-mindenki farkasa.
2018. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. válaszadó, előszőr is köszönöm a válaszod. Hogyan tudnám fejleszteni a képességeim és Te milyen munkát ajánlanál ami egy kicsit is van köze a hangokhoz/zenéhez. Gondolok a hangtechnikára, hangosításra például. Ezek mennyire keresettek?
2018. jún. 24. 21:15
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszadó, neked is köszönöm a válaszod! Szívesen próbálnám ki magam más elektronikus műfajokban, mert a legtöbbjüket szeretem és egy-egy kis projektem is van belőlük, amiket még nem fejeztem be. Viszont ezekhez a műfajokhoz miket tudnék tanulni ahhoz, hogy fejlődjek? És ehhez tudnál mondani valamilyen munkalehetőséget?
2018. jún. 24. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!