Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Holnap megyek állásinterjúra,...

Holnap megyek állásinterjúra, hegesztő pozíciórban. Mennyit kérhetek el?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Magamról azt szeretném elmondani, hogy van egy hegesztő bizonyítványom, és most szereztem meg az érettségi bizonyitványt.

A hegesztő bizonyítványom 4-es lett, a CLAAS Hungária Kft.-nél voltam gyakorlaton, ami a környéken a legjobb helynek számít gyakorlat szempontjából. Ott 2 évig ugyan olyan munkát végeztünk, mint az ott dolgozó emberek, szóval van tapasztalatom is a szakmában.

Az érettségi jegyeim 4-esek lettek.

Szerintetek mennyi fizetést kérhetnék el hegesztői pozícióban?

Fogyóelektródával kellene hegesztenem alkatrészeket.


Szerintem jó munkaerő vagyok, még taníthatnak, fejleszthetnek, ha kell magasabb beosztásba is betudnak tenni, mert ott is megállnám a helyem, szóval egy értékes munkaerő lennék a cég számára.


Ti mit gondoltok?



2018. jún. 25. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ

Hol laksz melyik megye?

Miket gYartanak?

Mennyit kell dolgozni?

Hány műszak?

Stb....

Így nehéz

2018. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szolnok megyében, körbála-csomagolókat, megfogó adaptereket, bálázókat gyártanak.

2 műszak lenne, és 8 órában. Gyors válaszolj légyszi :D 11kor lesz az interjú.

2018. jún. 26. 07:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha a Penny a Lidltől kérdezné, hogy kell ronda nagy akciókat lezavarni.
2018. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!