Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra kell vinni...

Állásinterjúra kell vinni valamit?

Figyelt kérdés
Érettségit, diplomát ilyesmit?

2018. jún. 10. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Amit vigyél:

-önéletrjaz

-bármi amit a pályázatnál beadtál (pl. kísérőlevél, portfólió)

-ha van rá kapacitásod, vihetsz diplomát meg ilyesmit is, bár 99.9%, hogy ezt ott nem fogják kérni, hacsak nem szóltak erről előre


Amit ne vigyél:

-kabala (pl játékmaci)

-anyu vagy apu, barátnő, barát

2018. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig sose vittem semmit se még. Igaz, annyira nem is volt sok állásinterjúm. Diplomát/nyelvvizsgát akkor kértek tőlem mindig, amikor már szerződéskötésnél tartottunk.
2018. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Én csak jegyzettömböt szoktam vinni, hogy felírjam a legfontosabb részleteket, a kérdéseimre a választ illetve pozitív benyomást is kelt, ha a jelentkező kellőképp összeszedettnek és érdeklődőnek tűnik.
2018. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor munka szerzodést még nem ott ell kötni?
2018. jún. 10. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Legritkább esetben.
2018. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Hát ez érdekes, tőlem kérték az állásinterjún a végzettséget igazoló dokumentumot. :D

Még jó, hogy vittem magammal.

2018. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A végzettségedet igazoló papírt viheted magaddal, bár én még sosem vittem, ha nem kérték külön.

Szerződést pedig szinte biztosan nem fogsz ott aláírni, hiszen nem szerződést kötni mész, hanem állásinterjúra. Jön mégu tánad 20 másik jelentkező, és majd pár hét mßulva értesítenedk, ha téged vettek fel.

Ismerősnek nem volt munkája, haverja beajánlotta a munkahelyén raktárosnak. Nem volt állás meghirdetve, tehát nem volt több jelentkező sem, mégse kapott azonnal szerződést. Mondtak neki egy összeget, az ismi meg mondta, hogy köszi, átgondolja. Nyilván elfogadta, mert valamből élni kell, de még ebben az esetben is volt lehetősége 1-2 nap gondolkodási dőt kérni.

2018. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!