Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Wizz Air Stewardessek, lenne...

Wizz Air Stewardessek, lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Mostanában sok Open Day-t tartanak itt Budapesten, és nagyon szeretnék bejutni a céghez légiutaskísérőként.

Az érettségi tényleg ennyire fontos lenne?

Magasságot mérnek e?

Ti hogy érzitek, nehéz volt az interjú?



2018. jún. 27. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Az erettsegi alapkovetelmeny, anelkul nem vesznek fel.

Magassagot mernek, el kell tudd erni az utasok feletti csomagtartot. Ehhez nem kell tul magasnak lenned, szerintem 165 mar eleg, lehet, hogy 160cm is.


Egyebkent a munka eleg strapas es nincs benne semmi egzotikum. Persze a gyari munkaban sincs, szoval ez ne vegye el a kedved, csak gondoltam megemlitem, hogy tudd mire szamits.

2018. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnos egyedül az érettségi az, ahol elvéreztem, szóval akkor ezt feladom. Ryanair nem kér, viszont arról meg nem sok jót hallottam, főleg hogy Frankfurtba lenne a training, egy bentlakásos suliban..
2018. jún. 27. 10:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A ryanair-t ne band, elkepesztoen szutyok munkaado. Laktam stewardess-ekkel es pilotakkal is mindegyikuk ugy szidta mint a bokrot. Nem tudom a wizzair jobb-e.


Persze nagyon sok mulik azon, hogy melyik bazisra tesznek. Peldaul a rossz munkat konnyen felejtheti ha Barcelonaban, Malagaban, Romaban stb lakhatsz, illetve altalaban jol osszekovacsolodnak az emberek. Mindenki fiatal lehet ismerkedni, bulizni.


Szoval van azert jo oldala is a dolognak, de azt fontos tudni, hogy nem stwardess-kent fogsz megoregedni.

2018. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Engem diplomával elkaszáltak mert 65kg vagyok.
2018. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

Lehet, hogy szar mint egy gyári munka, de 5x annyit keresel.

Jobban válogatnak, mint egy modell castingon, nem elég, ha valaki gyönyörű lány, kb. csak toppmodell alkatokat vesznek fel.

2018. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A csipoboseg kovetelmeny valami nevetsegesen kicsi😂 eselyem se lenne, pedig egy ideig tervbe volt. Amugy is csipore hizok, de amikor piszkafa voltam meg akkoris nagyobbvolt a csipokormeretem mint az ottani kovetelmeny
2018. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 TappancsMancs ***** válasza:
Vagy tedd le az érettségit. Hozzáteszem más munkáknál is némi jó pont.
2018. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Open day-en kb hány jelölt szokott megjelenni? 100-200? Valaki, aki már volt meg tudná írni milyen szituációs feladatok voltak? Tényleg elég egy angol középszint? A kérdezőnek is jól jöhetnek a válaszok, ha sikerül az érettségije! ;)
2018. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem kell toppmodellnek lenned!

Igen, elég az érettségi, de ez alap.

Magasságot is nézik, lábujjhegyen állva kinyújtott kézzel el kell érni a 210-220cm magasságot.

Az interjúhoz szerencse is kell, nem mindegy, hogy milyen a felvételiztető. Nálam egyszer bunkó volt az egyik, a másik meg csak unott.

A LOT-nál már nagyon kedvesek voltak és jobban is tudtam ott teljesíteni, fel is vettek, március óta ott repülök.

2018. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

8as

100an nincsenek egy Wizzair felvételin, Qataron és Emiratesen szoktak lenni min 2-300an, brutális tömeg szokott összegyűlni.

Wizzairen 30-40 az átlag, de olyanról is hallottam, ahol 2en voltak.


Szituációs feladatok:

-Egy utas cigizik a WC-ben és elég bunkó és barátságtalan

-Egy ittas ember még több alkoholt követel

-Egy anya utazik gyerekével. A gyerek ordibál, ugrál. Az anyát nem érdekli. A többi utas panaszkodik.

-Az egyik utas panaszkodik, mert a mellette ülő utas nagyon büdös.

-Egy utas nagyon ideges, mert le fogja késni a csatlakozását.

-Egy utas levett a trolleyról egy italt, amiért fizetni kell, beleivott és nincs nála pénz.

2018. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!