Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Profession.hu-n miért nem...

Profession.hu-n miért nem jelez vissza senki nekem? Mással is van így?

Figyelt kérdés

Elküldtem már vagy 15 helyre az önéletrajzom, és soha senkitől nem kaptam semmi visszajelzést.

Ehhez képest ha más fórumokon találok egy álláshirdetést, ott kb. 80%-ban vagy behívtak interjúra, vagy legalább annyit visszaírtak, hogy bocs, nem.

Hasonló állásokra jelentkeztem mindenhol.


2018. júl. 3. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez.
2018. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
És hol dolgozol jelenleg? Engem sem vesznek fel sehova, ugy gondolom az önéletrajz kuldozgetés nem a legjobb modja az álláskeresésnek,de akkor hol a bunánatban dolgozzunk?
2018. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem azért mert olyan állásokra jelentkezel amikhez nincs megfelelő végzettséget illetve tapasztalatod
2018. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Nem.
2018. júl. 3. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Mivel igen népszerű portál, sok jelentkezés fut be, ha ott hirdetnek. Így válogathatnak. Engem a héten úgy hívtak fel professionra feltett önéletrajzom alapján, hogy meg sem pályáztam az állást.



"Bocs nem" szöveget egyre ritkábban küld bárki is...

2018. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha Professionön van meghirdetve egy állás, jelentkeznek rá kb 300-an.


Ha Jófogáson van meghirdetve ugyan ez, jelentkeznek rá kb 10-en.


Ez a különbség.

2018. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Linkedin profilnés megtalál, aki akar
2018. júl. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megkövetem magam.

Kb. 15-1-re módosult az arányom

2018. júl. 6. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!