Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csinálhatnak ilyet szoláriumban?

Csinálhatnak ilyet szoláriumban?

Figyelt kérdés

Vettem pár hónapja egy 100 perces szolárium bérletet, használhattam. Még van rajta 40 perc. És most azt mondta a szolis csaj, hogy nem szolizhatok, mert ellenőrzik már. Senkinek nem tudom oda adni a bérletet. Se eladni, se oda adni. Ilyen esetben mit csináljak? Csak akkor mondták volna az elején, hogy nem lehet járni. Mert most így nagy pénzkidobás.

17/F



2018. júl. 6. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

"Vettem pár hónapja egy 100 perces szolárium bérletet, használhattam. Még van rajta 40 perc. És most azt mondta a szolis csaj, hogy nem szolizhatok, mert ellenőrzik már."


Mégis mit ellenőriznek? Leírnád azt is?

2018. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

18 eves kor alatt tilos a szoli (EU szabalyozas, evek ota igy van), es valoszinuleg azt ellenorzik.


En visszavasaroltatnam a szolival a 40 percet, ha maskepp nem, apuval-anyuval visszamenve, vasarlok konyvet kerve, es amugy abbahagynam ilyen fiatalon a szolizast...

2018. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
17 éves fiúka szoliban:DDDDD
2018. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, hogy világos a bőre, és így készíti fel a nyaralásra.


Ne hagyd magad, mondd, hogy fizessék vissza, vagy feljelented őket.

2018. júl. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

mondd, hogy adják vissza a teljes összeget (nem csak a 40 percet, így jártak), különben feljelented őket. nem is adhatták volna el neked.

vagy ha nagyon ragaszkodsz (ki tudja milyen okból) a szolihoz, akkor mondd, hogy oké, ha már eladták neked, akkor vállalják a kockázatot, hogy bezárják őket vagy hatalmas pénzbüntetést kell fizetniük.

2018. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszi 2-es, ezt nem tudtam (1-es)
2018. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, azt ellenörzik, hogy 18 év alatt ne vegyék igénybe.
2018. júl. 9. 15:40
 8/10 anonim ***** válasza:
17F WTF?
2018. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mit kell a 17-en kiakadni? Már a nyolcadikos csitrik is versenyt szoliznak :).
2019. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha hetedikes-nyolcadikos kiscsaj lennél, nem zavarnának ki :).
2020. júl. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!