Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy multinál több állásra...

Ha egy multinál több állásra is pályázom, hogyan dől el, melyikre vennének fel?

Figyelt kérdés

Több területe is érdekel a cég tevékenységének, és értek is hozzájuk. Egy-egy területen belül is különböző munkakörökbe is keresnek embert. Összesen kb 10 különböző meghirdetett állásról van szó. Egyetlen interjúval nem oldható meg a felvétel, mert a különböző területek más készségeket követelnek meg. De még egy területen belül is különböző osztályok vannak, és mindegyiknek más a vezetője.



Hogyan dől el, hogy melyik pozícióba fognak felvenni abban az esetben, ha nem is az összes, de egynél több pozícióba is fel szeretnének venni? A cégen belül a különböző osztályok egyeztetnek egymással? Vagy meghagyják nekem a döntést, hogy melyikre szeretnék?

És mi van akkor, ha az egyik területen lévő interjúra elmentem és fel szeretnének venni, de mielőtt döntenék, előbb megvárnám, hogy a másik területen milyen sikerrel járt az interjú?



2018. júl. 7. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Adott cég kiválasztási módszereit nyilván nem ismerem, de így látatlanban szerintem meghallgatnak többen, és először azt kínálják fel, ahol a legszimpatikusabb voltál (értsd arra a részlegre, amely vezetőjének a legszimpatikusabb voltál). Ha jófejek, megkérdezik, melyik tetszene a legjobban :) De ha annak a vezetőjének nem jössz be (szakmailag vagy szimpátia alapon), akkor nem gondolom, hogy odakerülsz csak azért, mert te oda szeretnél kerülni.
2018. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

...ja és még valami.

Ha többen is téged akarnak, akkor erősebb kutya.... :)...de lehet, hogy full demokratikus, angyali a cég, és ilyen helyzetben te döntesz.

De ha ez utóbbi történik, írd le, melyik ez a cég. Kíváncsi lennék.

2018. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!