Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet találni 8 órás...

Hol lehet találni 8 órás munkát ami nem kötött nyelvismerethez és diplomához és meg is lehet belőlle élni BP-en?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van a 24ezésekből meg a 12-zésekből, hogy elmondani nem lehet. Szeretnék válltani, de sok helyen ahol 8 órás a munka, tehát havi 160 óra van vagy megszakadsz a munkába vagy nem fizetnek szinte csak éhbért, vagy még annyit sem. Mit tanácsoltok? Elegem van a 10, 12, 14, 24 órás elvárásokból...

2018. júl. 8. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mihez értesz?
2018. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van ruhaiparim, eladóim, érettségim. Vállanénk betanított munkákat is, tök mindegy már. A baj ott kezdődik, hogy miután elvégeztema fölösleges iskolákat mindenhol azt kérdezték hány év tapasztalatom van, és mivel akkor végeztem nappali iskolákkal így nem volt több éves semmiből csak diák munkák az meg nekik természetesen kevés volt meg az iskolai gyakorlat is. Így sehol nem tudtam aszakmáimon belül elindulni... Ezért örvendenék ha betanítanának, az is jó nekem, ha vállanák már végre
2018. júl. 8. 20:09
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Beadsz par helyre oneletrajzot, de ilyen helyesirassal kirohognek es nem vesznek fel.
2018. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó basszus, fáradt vagyok és sietek is. Rengeteg helyre adtam már le önéletrejzot, semmit nem ért.
2018. júl. 8. 20:31
 5/12 A kérdező kommentje:
Jah és az "L" betűm a billyentyűmön valamiért nem működik mindig... Tök jó...
2018. júl. 8. 20:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Pizzafutár, postás, busz/villamos vezető, katona
2018. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az érettségi az nem végzettség. Tehát gyakorlatilag egy eladó vagy, nyelvttudás nélkül. Miért nem mész tanulni valamit? A munkaerőpiaci értéked gyakorlatilag nulla.
2018. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Alap angolom van és azért nem megyek tenulni semmit, mert így is van 4 okj-s végzettségem és azért nem fogok még 5 szakmát szerezni, hogy az oktatási irodákat gazdagítsam és semmiben ne tudjak elhelyezkedni mert mindenhol minimum elvárás a 3 éves szakmai tapasztalat! Arról nem is beszélve hogy már 37 éves vagyok, tanultam eleget, játam feleslegesen nem kevés iskolába még mit kéne tanulnom? Legyek ügyvéd? Vagy orvos? Vagy mérnök, mert csak ezekből lehet megélni? Nincs olyan jó agyi kapacitásom, hogy főiskolát, vagy egyetemet végezzek. De akkor ez azt jelenti pusztuljak el a havi 300 órázásoktól?
2018. júl. 9. 11:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Várjál, milyen havi 300 órázásokról beszélsz? Sok olyan üzlet van valóban, ahol 10-12 órában kell bent lenni, de nehogy azt hidd, hogy heti 5 napon. Én is így dolgozok, havi 18-20 napom legyen meg, ennyi az elvárás, a kollégákkal közösen csináljuk a beosztást. Tény, hogy nem 160 órát dolgozunk egy hónapban, hanem mondjuk 180-at, de a halál nyugodt ücsörgésért cserébe kérdés nélkül "elviseljük". Mondjuk ehhez olyan hozzáállás és szemléletmód is kell, mint a miénk.
2018. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Milyen havi 300 óra? 24 ezések mellet 10-12 órázások.. Amit nem muszáj de elkívánnak... Ebből van már elegem. 10-szer van 24 ra és még plusszozzál is.
2018. júl. 9. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!