Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sokaig nem fizettem a tb-t...

Sokaig nem fizettem a tb-t kulfoldi tartozkodas miatt, most hazakoltoztem. Ha munkaba allok es bejelentenek hany napnak kell eltelnie, hogy ervenyes legyen a taj kartyam?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkeppen ellatnak, de nem akarom hogy a hatosag elkezdje behajtani a tartozast, mivel jelenleg egy vasam sincs. Tehat biztosra akarok menni, hogy zoldet mutat a rendszer es nem jelentenek le.

2018. júl. 9. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
3 órával az után zöld leszel a rendszerben, hogy a munkáltató elektronikusan megküldi a navnak a bejelentésedet. Egyébként ezt ügyfélkapun is ellenőrizheted.
2018. júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Azzal, hogy a munkáltatód bejelent, máris feltűnést fogsz okozni a MÁV-nak, nem kell, hogy piros jelzést kapj ehhez. Javaslom, hogy ha tudod igazolni, hogy külföldön éltél és dolgoztál, akkor kezdd el intézni, hogy töröljék a tartozásod arra az időre.
2018. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azonnal le fogsz bukni :)


Külföldi tartózkodás esetén amúgy nem kell tb-t fizetned, sőt, ha ottani eü biztosításod van, nem is szabad kettő "tb-t" fizetni, mert megbírságolnak.


Neked nem volt alap kijelentkezni a tb-ről, mikor kiköltöztél?

2018. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!