Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fapadosnál légiutaskísérő...

Fapadosnál légiutaskísérő tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki légiutaskísérőként dolgozik fapados légitársaságnál? Szereted a munkád? Igaz, hogy minden járatra jut jó pár bunkó, problémás utas? Ha már felmondtál miért tetted?

2018. júl. 11. 19:43
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia! Bunkó emberek mindenhol vannak sajnos, de nyugodtan kell kezelni és akkor semmi gond nem lesz :) én nagyon szeretem van viszonylag sok szabad napunk, a kollégák kedvesek egymással. Nem mondtam fel :)

Wizz Air

2018. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi! :) A viszonylag sok szabadidő alatt mit értesz? Az tiszta sor, hogy nem hétfőtől-péntekig dolgoztok, de átlagosan hány munkanapot dolgoztok egy hónapban? Középszintű angol nyelvtudás gyakorlatilag is elegendő nálatok? Szépen elcsevegek általános dolgokról b2 szinten, de komplikáltabb beszélgetésekben még nem vagyok pro :D Köszi, ha még szakítasz rám pár percet! ;)
2018. júl. 12. 14:25
 3/5 anonim válasza:
100%
A beosztástól függ hogy mennyit dolgozunk, cserélgetni is lehet egymáskozt a beosztást kinek mikor jó :) angol az fontos, igazából amikor már megvan az állás akkor elég ez a csevegés szint, viszont előtte vannak tesztek amikhez azért nem árt gyakorolni :) ha elsőre nem sikerül ne add fel, én 3.szorra kerültem be de van olyan ismerősöm aki 8adszorra :D
2018. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Szia! Igaz, én nem fapadosnál vagyok, de ahogy az első is írta, mindenhol vannak bunkó emberek. Higgadtan kell kezelni őket. Nekem eddig csak egy utassal volt problémám, de neki szinte mindennel baja volt és bunkó is volt, hogy a kollégáim letámadták (ez nem igaz), nem segítünk neki, sz*r a kaja, stb... Próbáltunk enyhíteni a kényelmén, de semmi nem volt jó neki, de ezzel nem is lehet mit csinálni...


Nagyon szeretem a munkám, a kollégák is jók, az utasok hatalmas része is. 1-1 út végén nagyon hálásak szoktak lenni. Az idősebb utasok rendkívül hálásak és mindig vagy hozzánk pár jó szavuk, külön meg is szokták köszönni a külön figyelmet. Az ilyen utasok miatt (is) érdemes légiutaskísérőként dolgozni. Nagyon szeretem! :) Ajánlani tudom mindenkinek!

LOT

2018. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dejóóó! Köszönöm mindkettőtöknek! :)
2018. júl. 20. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!