Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » LinkedInen milyen fejvadászok...

LinkedInen milyen fejvadászok szoktak megkeresni?

Figyelt kérdés

Két évvel ezelőtt teljesen pályakezdőként regisztráltam magam professionre, és mivel hiányszakmában dolgozom, rögtön megzáporoztak a fejvadászok, kb 10-20 az első egy-két héten. A probléma az volt, hogy szinte az összes csak közvetítő cég volt, és nem is igazán értették meg, hogy mennyire különbözik az a munka, amit ajánlanak, attól a szakiránytól, aminek én kitanultam magam.

Személy szerint jobban örülnék annak, ha konkrét cégek keresnének meg, az ottaniak talán jobban tudják, hogy illenek-e oda az én kompetenciáim.

A LinkedInen mi a helyzet? Ott is rástartolnak mindenkire aki él és mozog, ha IT és a műszaki mérnöki szakmák valamelyikének ismeretében van, még ha totálisan nem is összeegyeztethető szakterületen?



2018. júl. 12. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
A konkrét cégeket neked kell megkeresni...
2018. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért fontolgatom, hogy regisztráljak, mert szeretném, ha megtalálna egy olyan cég, ami tényleg nekem való munkát ajánl, de eddig ahova feltöltöttem magam, csak irreleváns lehetőségekkel zaklattak állandóan.
2018. júl. 12. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen komolyan kérdezem, hogyha ennyire speciális igényeid vannak, akkor miért nem jelentkezel közvetlenül állásokra?
2018. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hátha vannak még olyan cégek, akiket nem ismerek, nem találtam meg.
2018. júl. 12. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Erre vannak a fejvadászok, dolgoznak helyetted, cégek HResei se értenek a szakmához. Nem mellesleg a linkedin kapcsolati háló is
2018. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!