Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék egyetemistaként...

Hogyan tudnék egyetemistaként ennyi pénzt megkeresni?

Figyelt kérdés

Nos, most vagyok elsőéves az egyetemen, és nyáron szeretnék csinálni egy a2-es jogosítványt illetve még egy motort is szeretnék venni, ez közel 1 millió forint lenne... Lehetséges lenne legalább nyárra a jogsi árát összeszednem valahogy? Sokat gondolkodtam mindenféle webshopon, esetleg webfejlesztésen (bár ez elég kérdéses, mert html, css, javascript stb-vel sok idő, míg egy wordpresst ki nem tud használni?), viszont nem vagyok benne biztos hogy ezek beindulnának annyira gyorsan, hogy nyárra meglegyen a jogsi ára.

Valami ötlet? :)



2017. dec. 17. 21:48
 1/3 A jó édes ***** válasza:
75%
Jól tanulsz és szerzel ösztöndíjat. 5x20e forint, ami mellég néha elvégzel egy-egy alkalmi 1 napos diákmelót 14x5e forint, s meg is van a jogsi. A járgányra ráérsz majd első fizuból.
2017. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Miért ilyen égetően fontos, hogy mostazonnal meglegyen? Dolgozz nyáron végig, vagy 300 ezret tuti össze ehet kaparni + diákmeló és 1-2 év alatt összejön az ára.
2017. dec. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
prostitúció
2017. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!