Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomát megkövetelő irodai...

Diplomát megkövetelő irodai munkakörben Bp-en részmunkaidősként (32 ó /hét) nettó 120 jó pénznek számít?

Figyelt kérdés

A munka laza, egyműszakos, halál kényelmes, 9re kell menni + 6 óra, túlóra az sosincs, szombat sosincs.

De a pénz meg 120. És marad is ennyi, ha 10 évig itt leszek 10 év múlva is ennyi lesz.

Jó/nem jó?


2018. júl. 15. 20:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
45%

Undorító azok az emberek akik azért lenéznek mást mert nem az általuk "értékesnek" gondolt szakmát tanulta.


Az ilyeneket mint az 50es arcon tudnám köpni.

Ki vagy te kutya, hogy megmond ki mennyire értékes? Ha? Ki vagy te?

2018. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
haha felőlem mindenki azt tanul, amit akar, csak utána ne kelljen a sírást olvasnom gyakorin a szar fizu miatt :PPP
2018. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
74%

Mi az, hogy kell? Ki kényszerít rá te agyoniskolázott? Lehet szépen elhúzni innen ha nem tetszik.

Szevasz, nem fogsz hiányozni!

2018. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
67%
Fú de megasszontad! Ezt a furmányos vitakultúrát is a bölcsészkaron tanultad netán?:DD
2018. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
90%
Annyira érzen a frusztrációt a kommentjeidben, nagyon élvezem :D nagyon beletiporhadtam a lelkivilágodba:D a szavaidból ítélve te vagy az a 40-es nő aki 2 diplomával is minimálbért keres a közigazgatásban :S felismerlek a stílusodból:D a többi kérdés alatt is ilyen kis elnyomottan viselkedtél.
2018. júl. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdező te fogyatékos. Én nem a kérdező vagyok ha nem tűnt volna fel. A nem btk-s diplomádal ezt nem vagy képes agyilag feldolgozni?
2018. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
Folytasd csak nagyon jól szórakozom :DDD
2018. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
De amúgy így belegondolva neked nem kéne ide ennyit kommentelned, a krumpli nem süti meg magát! Uzsgyi vissza az olaj mellé! Délután terveztem menni a mekiba, ne kelljen már sokat várnom:D na puszi
2018. júl. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
Neked meg nem kéne több dizájner drogot nyomnod mert a végén elpusztult az utolsó megmaradt két agysejtedből az egyik. Szegény utolsó nagyon magányos lesz...
2018. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Én több szakmát tanultam és szerintem én sem a garantált bért "érdemelném", de úgyszólván a mostani új érdeklődési utammal közalkalmazottként csak arra leszek jogosult. Nem értek egyet vele az országban, de szerencsés helyzetben vagyok és rengeteg a spórolt pénzem is. Tehát ide egyéni meglátás és egyéni életkörülmény szükséges. Szerintem ismeretlenül teljesen felesleges így élre menni vele szemben. Plusz pontosan jó volt az a visszakérdezés, hogy akkor mi van a közfoglalkoztatottakkal. Bár mostanában állítólag jóval kevesebben vannak, de még "az én fiatalabb időmben" a legtöbb közfoglalkoztatott diplomás volt. Kénytelenek voltak valahol elkezdeni.
2018. júl. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!