Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ügyvezetői asszisztensi...

Ügyvezetői asszisztensi fizetés, a következő elvárásokkal?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban kicsit elbizonytalanodtam a jelenlegi piaci helyzeteket tekintve, cégemhez keresek ügyvezetői asszisztenst a következő elvárásokkal:

-8 órás munkavégzés Budapesti irodában

-Irodai ügyek intézése, számlázás, kapcsolattartás, rendelések, egyéb irodai feladatok ellátása

-Ügyvezetői feladatok elősegítése, meeting szervezés, taxi rendelés, bank, posta, ügyfelek fogadása, jegyzetek és beszámolók készítése.

-Üzleties ápolt megjelenés irodába, tárgyalásokra, ügyfelekhez business formal , kosztüm viselése

-Középfokú angol nyelvtudás és szükséges excel,world ismeretek, 25-35 év közötti korosztály.


Mit tartotok korrekt fizetésnek? Láttam már nettó 120-is egészen nettó 250 ig. Köszönöm!



#asszisztens #ügyvezetői asszisztens #asszisztensi fizetés
2018. júl. 17. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
200 netto a minimum +ruhapenz, hamar elvarasaid vannak
2018. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Én is minimum nettó 200-ra gondoltam, a saját városomból kiindulva.

De Budapesten ez akár lehet több is.

Ha nincs ilyen ruhatára az illetőnek, akkor az is gond lehet.

2018. júl. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Amit az első ír. Budapesten inkább 300...
2018. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Tekintve, hogy kikötötték az életkort “vicces” hely lehet

Cégmérettől függően 350-700 bruttó közti összeget mondok a hirdetés alapján kis cég esetén kisebb bérről beszélhetünk, de szerintem ott nagyobb az esély az éjszakai “munkavégzésre” is

2018. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol az ügyvezető asszisztense számláz, kapcsolatot tart, rendel, stb... az biztosan kis cég.
2018. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Természetessen egy kis vállalkozásról beszelünk 20 alkalmazottal. Nem lehet mindenki multi vagy big4 : )
2018. júl. 17. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Mindegy mekkora ceg. Te elvarod az igenyes megjelenest, ami fodrasszal, kozmetikussal, manikurossel, stb. jar es az nincs ingyen. Vegulis ezt is fizeted a fizetesben.
2018. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

#5

2000 fős lokációja egy világméretű cégnek kicsi? Mert ezeket nálunk is csinálja az igazgatói asszisztens, nyilván csak kaja, taxi, szállás stb számlákat, rendelésemet intéz a felsővezetésnek és a vendégeknek, de csinál ilyeneket ;)

2018. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem 200 ezer nettót simán kérhetsz BP miatt, még ha kicsi is a cég.
2018. júl. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt csinálom nettó 120-ért, vidéken (Dunaújváros), 4 órában (9-től 13-ig), a maradék időben a főnököm felesége intézi a feladataimat. Ez az, amit kézhez kapok, de fizetik a bérletet és az ebédemet is, előző héten szabadon megválaszthatom a heti menümet az általuk választott kiszállítós cégtől (nem szólnak rám, hogy a fapados menüt kérjem, de azért nem is lövöm be direktben a legdrágábbat) és használhatok céges autót. Ez utóbbit haza nem vihetem, busszal járok oda-vissza, de ügyintézéshez biztosítják nekem, vagy ha rendkívüli feladat van, esetleg korábban kell menni. Ez is kis cég, összesen 24 alkalmazott van. Év végén és nyár elején kapok bónuszt, meg ha bármilyen plusz feladat lenne, akkor azt fizetik órabérben (például hoztam már haza őket a reptérről, vagy rendeztem a házukban az ütemezett dolgokat, míg távol voltak).
2018. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!