Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez a létszám stop meddig fog...

Ez a létszám stop meddig fog tartani a közszférában?

Figyelt kérdés
Kormányhivatalhoz szeretnék bekerülni, de elvileg most mindneki azt mondja, hogy feleslegesen próbálkozok, nem vesznek fel senkit, mert létszám stop van. Ez meddig tarthat?
2018. júl. 19. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

07.20-tól van létszámstop kormányhivataloknál és kzp-i szerveknél, hogy meddig, azt még nem tudni.


Amúgy, ~~10%-os munkaerő hiány van a közogazgatásban.


Perpill az van, hogy listát kell készíteni az aktuális létszámról, betöltetlen munkakörökről, ezt államtitkárnak kell megküldeni.


Valószínűleg, átszervezést és bérrendezést készítenek elő vele.

2018. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
06.20-tól ( buta telefon)
2018. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Remélem, sokáig, és létszámleépítés is követi.
2018. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

"Remélem, sokáig, és létszámleépítés is követi."


Azert klikkeltem a cimre, hogy ezt leirjam. :D :D :D

2018. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Sok "kávéfőzőnénit" ki fogják rugdalni... csúnya világ jön :D
2018. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De ez meddig tart még? Nem csak a haszontalan embereket rúgják ki sajnos, laborban dolgozom, fele embert elküldték, így most fele annyi ember ellenőrzi azt, hogy milyen minőségű ételeket vesztek még a boltban.
2018. júl. 19. 19:28
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

hehehe, ez eléggé ütött kérdező 👍


remélem hamarosan felvesznek, :)

2018. júl. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Hát annyira ne he-he-héz. Nem tudom, mit fogsz akkor szólni, ha kell személyi igazolvány Neked, és nem lesz aki elkészítse, mert már 1,3 millió igény van előtted rá. :)


A kávéfőző nénik szerintem is "mehetnek", meg azok is, akik körmöt reszelnek, vagy vakargatják azt, amijük van. De - mint tudjuk - többnyire nem nekik kell távozniuk, hanem azoknak, akik tényleg végeznek érdemi munkát...

2018. júl. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
8. úgy látom félreértetted a válaszomat. :) pont hogy a kérdezőnek drukkolok, a hehehe meg annak szólt, hogy jól visszavágott azoknak, akik a leépítést akarják, bár ez nem tudom hogyan nem jött le - talán még korán volt :)
2018. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A feleslegesen dolgozókat én sem támogatom, de az a baj, hogy azok mindig vkiknek a vkije, őket biztos nem rúgják ki :/ így még kevés emberre marad ugyanaz a sok munka. És ez azzal jár, hogy sokáig tart mindent megcsinálni, az emberek pedig nem értik miért nem tudják az ügyeiket intézni, mert a háttérbe nem látnak bele.
2018. júl. 20. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!