Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyöngyösi Bbraun Medical kft...

Gyöngyösi Bbraun Medical kft mennyire korrekt hely? Jól fizet?

Figyelt kérdés

Mit kell csinálni? Mennyit fizet pl operátori szinten?

Mennyire van előre lépési lehetőség?



2018. júl. 19. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

ha pszichopaták közé akarsz kerülni ajánlom. a betanulásban minimálisan segítenek, azt magadnak kell leginkább elsajátítani a saját képességeid szerint. a betanítás egy hetében teljesen más elvárások vannak, mint "élesben".

a lényeg a darabszám, de csináld jól. a csoportvezetők, mint a hajcsárok, de oldj meg mindent magad, találd fel magad. de ehhez elavult gépek tartoznak, sokszor még széket is neked kell szerezned, mert valaki elviszi előled.

kórházi infúziós és egyéb szerelékeket gyárt a cég és sok részfeladat van, de fogalmad sincs, hogy miért olyat csinálsz, ami nem testhezálló. nem szereted csinálni.

valódi rabszolgamunka.

2022. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem ez nem igaz amit itt az első ír, mert tök kedvesek mindig mindenhol és a betanulás alatt is el mondják hogy mennyi db. Szám fog kelleni és azt kell majd el érned. Nem rabszolga munka hanem a pénzedért dolgozol. Plusz válaszolok akkor én. (Egy ottani dolgzó) a pénz maot hirdetnek igaz, ha 25év alatti vagy. Hogy mit kell csinálni. Dialízishez imfuzios csöveket. És az ahhoz tartozó dolgokat. Elöre lépési lehetőség van viszont csak 1év után tudsz. És nem rossz a munka ki bírható. Az első héten tényleg nehéz de nem lehetetetlen hiddel.
2023. jún. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nagy kamu , amit leírtál előző.

3 hónapot voltam ott.

Senkinek nem ajánlom.

Ezen a helyen emebernek embernek farkasa.

Én Egerből jártam be céges busszal. Már azzal kezdődött az első nap,hogy amikor felszálltam mindenkinek foglalt helye volt a buszon, de senki nem mondta meg,hogy melyik hely szabad.

Patkányfészek.

2023. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Előző. Nem tudom te melyik részen voltál de ha neked ilyen tapasztalataid vannak őszintén sajnálom. Velem nem voltak ilyenek sem ismerősömmel
2023. júl. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 megindokolni nem tudod. gondolom az egyik HRes vagy.

Az egri busz tele volt elmebeteggel. Kitti, Henrik,.Cintia meg kb a busz fele és főleg a hátsó rész ilyen proli.

Nem szabad semmit sem mondani, szóba állni ezekkel, mert előbb utóbb belédkötnek.

Az én ülésem a Kitti nevü "nem ma barnult" csaj rugdosta hátulról, aztán jól megtéptem a krvát. Kiderült,hogy többek összejátszottak és utaztak rám, akiket említettem is fennt.

A HResek persze nem őket rúgta ki.


Hát senkinek nem ajánlom.

A beledet kihajtják, miközben a cellavezető rajtatok szórakozik, a betanítás nagyjából nulla. Felveszik a pénzt, de tojnak rád...

Ember embernek farkasa itt. Folyamatosak voltak a konfliktusok.

Ép ember nem dolgozik ott, előbb utóbb kikészítik aki egy kicsit normálisabb.

Kerüld el messzire.

2023. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én innen robbantottam kb 2 éve. Úgy megutáltam, de az összes magyar munkahelyet, egyből Ausztriába léptem. Itt találtam egy jó munkát és legalább anyagilag is jól járok.
márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!