Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha lenne, , felesleges'' 150....

Ha lenne, , felesleges'' 150. 000 forintod mit csinálnál vele?

Figyelt kérdés
felesleges alatt értem azt, hogy nem pl tegyük fel van elég pénzed, albérletre, családra, sportra stb, de ez a 150.000 forint most kp-ban a rendelkezésedre áll. (A kérdésnek nincs mögöttes célja, csak felvetettem magamnak ezt a kérdést, és nincs ötletem) A húgomat már megkérdeztem, azt mondta, hogy ő valamilyen szobabútort venne belőle, illetve a munkatársamat ő valamilyen védőoltásra költené, ami elvileg pont 150ezer. Én talán nyelvoktatásra költeném.. te mire használnátok?
2018. júl. 20. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Beraknám a megtakarítási számlára, kocsira gyűjtök
2018. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez a kerdes csak engem szomoritott el? Ha el kell költeni akkor kirándulnék nyaralnék belőle most
2018. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Félretenném, hogy ha megint munkanélkülivé válnék, tudjam miből fizetni majd a diákhitelt, amit a mostani majdnem-minimálbéremből nem minden hónapban tudok, és ne kelljen attól rettegnem, hogy a huszonéves, rozsdaboglya autómat elvegye tőlem a behajtó, mint ahogy most is vagy 4 havi elmaradásom van.


#magyarvalóság2018...

2018. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Beraknám a bankba a többi mellé. Nem szoktam csak azért elkölteni a "felesleges" pénzem valami hülyeségre, mert van. Jelenleg 2 millióm van megtakarításban, nem mintha gyűjtenék valamire, csak éppen nem akadt semmi az elmúlt pár évben, amire szükségem lett volna és ezért szépen lassan felgyűlt ennyi.
2018. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jézusom! tényleg a kirándulás nekem se de ismerőseimnek se jutott eszébe.. mindenki dolgozik:(
2018. júl. 20. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Félre tenném a többi mellé, hogy a hitelem elő tudja törleszteni.
2018. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha ritkán állna rendelkezésemre plusz 150.000 Ft, akkor félretenném, mivel ezek szerint ez jelentős összeg nekem.


"Ez a kerdes csak engem szomoritott el?"

Nem csak téged.

2018. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
vennék belőle jegyeket puskás akadémia meccsekre, a maradékból Orbán Viktor, Matolcsy könyveit venném, ha még maradna, abból vennék fánkot Vajna Timi fánk boltjában
2018. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

150 ezer Ft? :D :D :D :D


Költsd nyelvtanulásra

2018. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Havonta 50-70 000 ft ot teszek félre, tehát tenném a többihez, lakásra/váratlan kiadásokra spórolok. Feleslegnek csak akkor mondanám, ha nyernék a lotton.
2018. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!